Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
ACU
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Lochem
Lochem
Gebr. De Nobel
Leiden
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
22:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
PopEi
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
23:45
Cinetol
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
donderdag 07 februari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Zaantheater, Zaandam
20:30
Bertolf - Soelaas
Junushoff Theater, Wageningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Titanic - Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
20:15
Anneke van Giersbergen - Inchecken
De Maaspoort, Venlo
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Snapped Ankles
ACU, Utrecht
20:30
Kypski
EKKO, Utrecht
20:15
Cam Penner / Jon Wood
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Shakin' Stevens
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Chris Alain
Hofman, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Markant Uden, Uden
The Wombats
013, Tilburg
20:00
Pepijn Schoneveld
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Insomnio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs Kemperink - Bonje
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
De Meenthe, Steenwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:00
The Vipers / Vipers / Vipers - Queen Tribute
Baroeg, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Paul de Munnik
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Dok6, Panningen
Clean Pete - Afblijven
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Winne
Merleyn, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jan Verstraeten
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Lochem, Lochem
Hausmagger
Gebr. De Nobel, Leiden
18:30
Das EFX
Gebr. De Nobel, Leiden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Oldenhermanns- Unsexed
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lakshmi - Adem
Posthuis Theater, Heerenveen
22:00
The Inspector Cluzo
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Anti-Clockwise [FR/DE] + De Crisis
LOLA050, Groningen
20:00
Boef
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Nasmak Plus Minus
PopEi, Eindhoven
Shellac
Effenaar, Eindhoven
20:15
Graham Gouldman & 10 cc
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Effenaar, Eindhoven
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Fatoumata Diawara
Paard, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater De Veste, Delft
Alex Roeka - En toen ineens
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Good Charlotte
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Postmen
Mezz, Breda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Breek
Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Years & Years
Lotto Arena, Antwerpen
23:45
Surfbort
Cinetol, Amsterdam
22:00
Samora
Paradiso, Amsterdam
21:00
Motorama
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mats Eilertsen Trio / Thomas Strønen
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jeangu Macrooy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
20:15
Brisk
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
De 100% NL Awards
The Box, Amsterdam
20:00
Louis The Child
Melkweg, Amsterdam
19:30
Gyedu-Blay Ambolley
Tolhuistuin, Amsterdam
18:30
The Dread Crew of Oddwood
Melkweg, Amsterdam
Blood Red Shoes
Concerto, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Harry Sacksioni - Smoky Strings
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen