Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
23:45
Cinetol
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
Gebr. De Nobel
Leiden
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Musiater
Zevenaar
19:30
Hofman
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
PopEi
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
The Box
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Hof 88
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
donderdag 07 februari 2019
20:30
Mats Eilertsen Trio / Thomas Strønen
Bimhuis, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
23:45
Surfbort
Cinetol, Amsterdam
Blood Red Shoes
Concerto, Amsterdam
20:30
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
De Kattendans, Bergeijk
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Titanic - Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
20:15
Anneke van Giersbergen - Inchecken
De Maaspoort, Venlo
Thijs Kemperink - Bonje
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
De Meenthe, Steenwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
Yentl en de Boer - Magie
De Molenberg, Delfzijl
Tineke Schouten - Highlights
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Boef
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Brisk
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Diligentia, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Dok6, Panningen
Shellac
Effenaar, Eindhoven
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Effenaar, Eindhoven
20:30
Kypski
EKKO, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Hausmagger
Gebr. De Nobel, Leiden
18:30
Das EFX
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Bony King of Nowhere
Hedon, Zwolle
20:00
Guns 2 roses
Hedon, Zwolle
20:00
Joost
Hedon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Het Evertshuis, Bodegraven
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
19:30
Chris Alain
Hofman, Utrecht
20:30
Bertolf - Soelaas
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Arie Koomen - Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Live at LOLA: Anti-Clockwise [FR/DE] + De Crisis
LOLA050, Groningen
20:00
Years & Years
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Markant Uden, Uden
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
20:00
Louis The Child
Melkweg, Amsterdam
18:30
The Dread Crew of Oddwood
Melkweg, Amsterdam
Winne
Merleyn, Nijmegen
Postmen
Mezz, Breda
20:15
Graham Gouldman & 10 cc
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fatoumata Diawara
Paard, Den Haag
22:00
Samora
Paradiso, Amsterdam
21:00
Motorama
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jeangu Macrooy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Oldenhermanns- Unsexed
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Roeka - En toen ineens
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Nasmak Plus Minus
PopEi, Eindhoven
20:15
Lakshmi - Adem
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Harry Sacksioni - Smoky Strings
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pepijn Schoneveld
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Insomnio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Verstraeten
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Jodymoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De 100% NL Awards
The Box, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater de Kampanje, Den Helder
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
Clean Pete - Afblijven
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Paul de Munnik
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Cam Penner / Jon Wood
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Shakin' Stevens
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Gyedu-Blay Ambolley
Tolhuistuin, Amsterdam