Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Hof 88
Almelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
00:00
Paradiso
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Kennemer Theater
Beverwijk
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
19:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
013
Tilburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paard
Den Haag
Merleyn
Nijmegen
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Sint-Pietersbandenkerk
Erpe-Mere
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
dB's
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Paard
Den Haag
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Dok6
Panningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Sugar Factory
Amsterdam
20:45
Gigant
Apeldoorn
21:00
Hedon
Zwolle
vrijdag 01 februari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater de Bussel, Oosterhout
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
00:00
RIDE: Stefflon Don
Paradiso, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Romy Monteiro
Kennemer Theater, Beverwijk
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
17:30
Andy Jenkins / Caamp
Tolhuistuin, Amsterdam
Chelsea Cutler
Melkweg, Amsterdam
18:30
Willie Watson, Mitch Rivers at OIABM x Sugar Mountain
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Wolfendale
Effenaar, Eindhoven
19:00
Remember Phil & Gary
Gelderlandfabriek, Culemborg
19:00
metal battle Noord Brabant: Freeloader + Revölvo + Changing Tides + Sh
Little Devil, Tilburg
Blue October
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Wonder Years
Dynamo, Eindhoven
Royal Republic
Paradiso, Amsterdam
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Kayak
Corneel, Lelystad
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
K's Choice
013, Tilburg
20:00
British Invasion
Muziekgieterij, Maastricht
DeWolff
Paard, Den Haag
The Sore Losers
Merleyn, Nijmegen
20:00
De Staat
Bootstraat, Hasselt
20:00
Mother's Finest
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Boef
Annabel, Rotterdam
20:00
Guns 2 roses
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Harrie Jekkers & Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Hasselt, Hasselt
Gilbert O'Sullivan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Vargas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Joost
De Oosterpoort, Groningen
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ares
De Helling, Utrecht
20:00
Massive Attack
AFAS Live, Amsterdam
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rowwen Heze
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Two and a half Girl
Paradiso, Amsterdam
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
De Speeldoos, Vught
20:00
Magnacult / Onegodless
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Sint-Pietersbandenkerk, Erpe-Mere
20:00
KUENTA / Umoja
Patronaat, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Sniper
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
triple Bday Bash w/ Gizåh, Porte Violette & Arson
dB's, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jaya The Cat + Support
Willemeen, Arnhem
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Winne
Paard, Den Haag
20:15
Downriver Deadman Go / The Fire Harvest
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Corrie v Binsbergen/Toon Tellegen en het Wisselend Toonkwintet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
20:15
Welcome To Night Vale
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Maaike Ouboter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Spant!, Bussum
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Monster Magnet
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater De Veste, Delft
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
James Oesi Group
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Physical Graffiti
Grenswerk, Venlo
Bertolf - Soelaas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Knight of the Guitar II
Hedon, Zwolle
20:30
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
20:30
Edsilia Rombley
Musis, Arnhem
20:30
Joep Pelt
Mezz, Breda
20:30
Paul de Munnik
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Gregory Page
De Spot, Middelburg
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Legends of Rock: Tribute Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Lakshmi - Adem
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Peter de Graef & Lottie Hellingman - Twee zielen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Autumn
Vera, Groningen
20:30
Bokoesam
BIRD, Rotterdam
20:30
Jodymoon
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Dayna Kurtz
G.C. De Wildeman, Herent
20:30
OMG / Skeftum
Bibelot, Dordrecht
20:30
On the House: Foxlane + Exit Bloom
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw & guests
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Abbey Road
Spirit of 66, Verviers
The Bony King Of Nowhere
Q-Factory, Amsterdam
20:30
KALULU / Vrou.ka
Paard, Den Haag
The Bony King Of Nowhere
Sugar Factory, Amsterdam
20:45
Beautiful Strangers
Gigant, Apeldoorn
21:00
E1 Ten: The Love funk
Hedon, Zwolle