Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Merleyn
Nijmegen
23:45
Cinetol
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Speeldoos
Vught
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Domijnen
Sittard
Koningshof
Maassluis
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Flint
Amersfoort
Het Diekhuus
Middelharnis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
Theater Zinin
Nijverdal
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kleine Willem
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
Rietveld Theater
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Mythe
Goes
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Nieuwe Regentes
Den Haag
00:00
De Klif
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Energiehuis
Dordrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Noorderkerk
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
Spant!
Bussum
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Kom
Nieuwegein
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Concerto
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Koorenhuis
Den Haag
19:00
Patronaat
Haarlem
Boerderij
Zoetermeer
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
C.C. Casino Blankenberge
Blankenberge
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
donderdag 07 februari 2019
Winne
Merleyn, Nijmegen
23:45
Surfbort
Cinetol, Amsterdam
vrijdag 08 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
ATLAS Theater, Emmen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Flint, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lavinia Meijer - Untitled 1
Schouwburg Odeon, Zwolle
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Nieuwe Regentes, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Energiehuis, Dordrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater Harderwijk, Harderwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
12:00
Kamermuziek - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Jeangu Macrooy
Concerto, Amsterdam
18:30
Willem - Man in Nood
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Faim
Melkweg, Amsterdam
19:00
Palaye Royale
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mike Yung
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Teus Nobel
Koorenhuis, Den Haag
19:00
Das Audio Combo / Del-Toros / E.T. Explore ME / The Mieters
Patronaat, Haarlem
British Invasion "Oasish/Reeditors/Musest/Frenzferdinand"
Boerderij, Zoetermeer
MaYaN / My Propane
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Dorian Concept
Melkweg, Amsterdam
THE CASUALTIES (USA) + SUPPORT EXCLUSIEVE NL SHOW
Willemeen, Arnhem
Joan Baez
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Physical Graffiti
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
20:00
Rock4 - The Beatles: Abbey Road, 50 Years
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Verse iTal
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Sore Losers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Night Fever
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Brian Downey’s Alive & Dangerous
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Christian Kjellvander
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gregory Page
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Hans Dulfer plays Blues
van Beresteyn, Veendam
20:00
Cub Sport
Paradiso, Amsterdam
Cocaine Piss / Shellac
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
De Uitdaging - Kris Berry vs Minyeshu
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ross from Friends
BIRD, Rotterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Casino Blankenberge, Blankenberge
20:00
Son Mieux
Paard, Den Haag
20:00
Ernst Jansz
De Meester, Almere
20:00
The Sore Losers
Cactus Muziekcentrum, Brugge