Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Kursaal Oostende
Oostende
11:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Magasin 4
Brussel
22:00
Manifesto
Hoorn
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
15:00
Molen De Ster
Utrecht
20:15
Munttheater
Weert
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
O.J.C. Fuse
Bakel
20:00
P3
Purmerend
23:00
P60
Amstelveen
23:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Perron
Nieuwerkerk aan den IJssel
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Podium 't Beest
Goes
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:45
Q-Factory
Amsterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Silverdome
Zoetermeer
20:00
Simplon
Groningen
Spant!
Bussum
16:00
Sporthal de Wetteling
Venray
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Stathe
Utrecht
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
The Cave
Amsterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
15:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vondelkerk
Amsterdam
23:00
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
14:30
Agnietenhof
Tiel
13:15
Beauforthuis
Austerlitz
zaterdag 07 april 2018
20:00
Clearwater Creedence Revival
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Like a Bat out of Hell
Iduna, Drachten
20:15
Stef Bos - Kern
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Counterpunch / Dowzer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Trijntje Oosterhuis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
17:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
11:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Rage Against The System
Little Devil, Tilburg
23:00
Dr. Lektroluv
Luxor Live, Arnhem
20:00
Crisi
Magasin 4, Brussel
22:00
Hardcore Hooligans
Manifesto, Hoorn
Marco Borsato
Martiniplaza, Groningen
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
19:00
Mani Orrason
Melkweg, Amsterdam
15:30
Heartland Festival
Metropool, Hengelo
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
15:00
Caféconcert met Erik van der Endt
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Prince Tribute Band
Munttheater, Weert
22:00
LIVE: Depeche Mode & The Cure, by Depeche Faux & I Found the Cure
Muziekcafé Helmond, Helmond
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Cristina Branco
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Claw Boys Claw
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Havana Club: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:45
The Bruceband
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Impulse D&B ft. The Prototypes (UK) - + Battletek + Minzo + Pledge of
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Jazz Crusaders
O.J.C. Fuse, Bakel
20:00
Bandjesfeest Moods Pink Floyd tributeband
P3, Purmerend
23:00
Dr. Rude
P60, Amstelveen
23:30
The Hague Yard
Paard, Den Haag
20:00
Klassifest
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jan Rot - Seks & Drugs & Rot & Roll
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Full Of Hell / Immolation / Monument of Misanthropy
Patronaat, Haarlem
22:00
Trash bluesrockband
Perron, Nieuwerkerk aan den IJssel
20:30
Blue Lines Trio / Mars Williams
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Doodskop
Podium 't Beest, Goes
Saman Amini
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Maid of Iron
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Colin Blunstone
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Downhill Festival
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
20:45
The Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Aquarel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
Samantha Steenwijk
Silverdome, Zoetermeer
20:00
Grunn’t: The 4th Crusade
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
16:00
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Sporthal de Wetteling, Venray
20:30
Karsu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
PEER
Stathe, Utrecht
23:45
Volvox
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Beans On Toast
Sugar Factory, Amsterdam
Herman van Veen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Ulster Page
The Cave, Amsterdam
JW Roy
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
The Nits
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Maaike Ouboter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Kik - Hertaalt
Theater de Mythe, Goes
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Arzbach, Brunt & Smit
Theater De Tuin, Leusden
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
The Five Great Guitars
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theaterpand Weesp, Weesp
18:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Young Fathers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Luke Howard
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Mozes and the Firstborn
V11, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
21:00
Will Varley
Vera, Groningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wouter DeWit
Vondelkerk, Amsterdam
23:00
Egbert
Vorstin, Hilversum
Ruben Hein
Vorstin, Hilversum
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Zaantheater, Zaandam
zondag 08 april 2018
Rosemary & Garlic
013, Tilburg
14:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Agnietenhof, Tiel
13:15
Tango-orkest Baldosa Floja
Beauforthuis, Austerlitz