Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Weijer
Boxmeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Posttheater
Arnhem
De Meerpaal
Dronten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Concordia
Haastrecht
Cacaofabriek
Helmond
Noorderkerk
Sneek
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Storm
Winterswijk
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Zuidplein
Rotterdam
17:30
Patronaat
Haarlem
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paard
Den Haag
19:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Lucky
Rijssen
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Bergsingelkerk
Rotterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Vorstin
Hilversum
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Vorst Nationaal
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Martiniplaza
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
P60
Amstelveen
Metropool
Hengelo
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vooruit
Gent
20:00
De Pul
Uden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Azotod
De Meern
20:00
Little Devil
Tilburg
Teejater
Naaldwijk
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Westerkerk
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
van Beresteyn
Veendam
Hedon
Zwolle
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Iduna
Drachten
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Simplon
Groningen
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vrijdag 06 april 2018
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
Jeroen Zijlstra - Waterman
Theater Walhalla, Rotterdam
The Bootleg Sixties
Kennemer Theater, Beverwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Cacaofabriek, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
Saman Amini
Theater Zuidplein, Rotterdam
17:30
Roots of Heaven Festival
Patronaat, Haarlem
18:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Of Mice & Men
Melkweg, Amsterdam
19:00
Rewire Festival
Paard, Den Haag
19:00
Finale Rob Acda Award 2017-2018
Patronaat, Haarlem
19:30
Field Music
Melkweg, Amsterdam
19:30
ACinDC / Powerslave / Present Danger / Slash N' Roses
Lucky, Rijssen
19:30
Steve French
Paard, Den Haag
19:30
Silver Pockets Full
Bergsingelkerk, Rotterdam
20:00
Maaike Ouboter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Colin Blunestone
Vorstin, Hilversum
20:00
Mula B
Simplon, Groningen
20:00
Stef Bos - Kern
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Downhill Festival
Poppodium Volt, Sittard
Noel Gallagher’s High Flying Birds
Vorst Nationaal, Brussel
Vitalic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tarkan
Ahoy, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
Marco Borsato
Martiniplaza, Groningen
20:00
Flying Horseman
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Secret Sisters
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
P60, Amstelveen
Bökkers
Metropool, Hengelo
20:00
Baloji
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Hannah Epperson
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Madensuyu
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Panda Bear
Cactus Muziekcentrum, Brugge
For I Am King / VUUR
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Frank Boeijen
Vooruit, Gent
20:00
Spinvis
De Pul, Uden
20:00
Orgel Vreten
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Elles Bailey
De Bosuil, Weert
20:00
Stuart Mavis
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Di-rect
Muziekgieterij, Maastricht
Claw Boys Claw
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
Michelle David & The Gospel Sessions
Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
20:00
De Likt
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Mauskovic Dance Band
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
20:00
Trash bluesrockband
Azotod, De Meern
20:00
In the Woods... (N) + Attic (D) + Desolate Fields
Little Devil, Tilburg
Maan
Teejater, Naaldwijk
20:00
The Bluebirds
Luxor Live, Arnhem
20:00
No Date | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
The Pine Box Boys
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mummy's A Tree
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Lavinia Meijer
Westerkerk, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Symphonic Rock Night Band
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mike Massé
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Kik - Hertaalt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
20:15
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Karsu
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Prince Tribute Band
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
33+ Dance Party
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Sheesham & Lotus & ‘Son
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jadis
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Colin Vallon Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Jodymoon - All is Waiting
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Def Americans
Iduna, Drachten
The Orielles
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
James Holden & The Animal Spirits
Paradiso, Amsterdam
JAGD / Yasmine
Simplon, Groningen
20:30
Brett Dennen
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater PePijn, Den Haag