Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Mezz
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
15:30
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Manifesto
Hoorn
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Simplon
Groningen
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Patronaat
Haarlem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
De Helling
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Boodschap
Rijen
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
23:00
Vorstin
Hilversum
23:00
P60
Amstelveen
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
De Pul
Uden
15:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
De Bastille
Schoonhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Magasin 4
Brussel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Spant!
Bussum
22:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. De Klameare
Workum
15:00
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
dB's
Utrecht
14:30
Theater Dakota
Den Haag
13:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
P3
Purmerend
20:30
Paradiso
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
TivoliVredenburg
Utrecht
13:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kapel Bovendonk
Hoeven
15:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
11:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Kursaal Oostende
Oostende
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Helling
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
15:30
Q-Factory
Amsterdam
15:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Little Devil
Tilburg
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
15:30
Grenswerk
Venlo
zaterdag 07 april 2018
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Zaantheater, Zaandam
Herman van Veen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
15:30
Heartland Festival
Metropool, Hengelo
20:00
Havana Club: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Hardcore Hooligans
Manifesto, Hoorn
HAEVN
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Grunn’t: The 4th Crusade
Simplon, Groningen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Full Of Hell / Immolation / Monument of Misanthropy
Patronaat, Haarlem
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Fran & Her Men
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theaterpand Weesp, Weesp
Fleddy Melculy
De Helling, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
23:00
Egbert
Vorstin, Hilversum
23:00
Dr. Rude
P60, Amstelveen
23:00
Dr. Lektroluv
Luxor Live, Arnhem
20:00
Downhill Festival
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Doodskop
Podium 't Beest, Goes
20:30
DJ Paul Elstak / Mental Theo / Party Animals
De Pul, Uden
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
De Likt
De Bastille, Schoonhoven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Cristina Branco
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Crisi
Magasin 4, Brussel
21:00
Counterpunch / Dowzer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Colin Blunstone
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Clearwater Creedence Revival
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Claw Boys Claw
Muziekgieterij, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
22:30
Carl Craig Synthesizer Ensemble
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
15:00
Caféconcert met Erik van der Endt
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Burning Clocks + Fort '99
Altstadt, Eindhoven
23:00
Boofy / Mala / Nomine
Doornroosje, Nijmegen
Bløf
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Blue Lines Trio / Mars Williams
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Beans On Toast
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bandjesfeest Moods Pink Floyd tributeband
P3, Purmerend
20:00
Arzbach, Brunt & Smit
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Aquarel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Altın Gün
Bitterzoet, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Alex Cameron
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Afterpartees / Silent War
Bibelot, Dordrecht
20:00
78rpm / Black Decades
dB's, Utrecht
zondag 08 april 2018
14:30
Yuri Honing
Theater Dakota, Den Haag
13:00
Yori Swart
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Vreemde Kostgangers
Chassé Theater, Breda
19:30
Vast Countenance - Leonard Cohen – I’m Your Fan
P3, Purmerend
20:30
The Secret Sisters
Paradiso, Amsterdam
The Bootleg Sixties
De Nieuwe Kolk, Assen
The Bluebirds
TivoliVredenburg, Utrecht
13:15
Tango-orkest Baldosa Floja
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Sara Tavares
De Oosterpoort, Groningen
Rosemary & Garlic
013, Tilburg
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Paul de Munnik (matinee)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Orlando Quintet
Kapel Bovendonk, Hoeven
15:00
ONE The U2 Experience
Patronaat, Haarlem
20:00
Mostly Autumn
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Michiel Borstlap
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mathias Eick Quintet
De Spot, Middelburg
Luca D'Alberto
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Lloyd Spiegel
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Lilian Vieira Grupo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Kadavar
Nieuwe Nor, Heerlen
11:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
17:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Justin Nozuka + Chris Ayer
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Johan
De Helling, Utrecht
19:00
Joel Baker
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jay-Roon & The Loose Ends / Sheesham & Lotus & ‘Son
Luxor Live, Arnhem
15:30
Jaap Boots
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Huub van der Lubbe
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Herman van Veen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Grimmer
Little Devil, Tilburg
14:15
Gabrieli Consort & Players
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Freedom's Cool Festival
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Federico Albanese
Tolhuistuin, Amsterdam
Evanescence
Paleis 12, Brussel
14:00
Ensemble Rosen für Dich 8 april met theatrale show op Kasteel Aerwinke
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
15:30
Down By The River
Grenswerk, Venlo