Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Posthoorn
Hamont-Achel
15:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
14:30
Theater Dakota
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
Martiniplaza
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
013
Tilburg
20:30
ACU
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Lab 111
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
zondag 08 april 2018
20:30
The Secret Sisters
Paradiso, Amsterdam
15:00
ONE The U2 Experience
Patronaat, Haarlem
20:00
Bløf
Posthoorn, Hamont-Achel
15:30
Jaap Boots
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Herman van Veen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
14:30
Yuri Honing
Theater Dakota, Den Haag
The Bluebirds
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Anúna - The Celtic Spirit
TivoliVredenburg, Utrecht
Luca D'Alberto
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Federico Albanese
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
All We Expected / An Ocean Of Storms / Last Of Us / Mantis / Morning D
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:00
Bart Schneemann Ensemble / Johannette Zomer
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 09 april 2018
20:00
Clouseau
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Nick & Simon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Live at Lola: Svetlanas + Tony Gorilla
LOLA050, Groningen
Marco Borsato
Martiniplaza, Groningen
21:00
Wink Burcham
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Ben Harper / Charlie Musselwhite
Paradiso, Amsterdam
19:00
Dessa
Paradiso, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
20:00
Justin Nozuka
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jeffrey Lewis & Los Bolts
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Grandbrothers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
dinsdag 10 april 2018
21:00
Justin Nozuka
013, Tilburg
20:00
Christophe Willem
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Mógli
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Lazuli
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Luna Mae / Rimon / Roufaida
Melkweg, Amsterdam
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 3
Merleyn, Nijmegen
20:00
Subspace + Psychotic Lumberjacks CD Presentatie
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Romain Virgo
Paard, Den Haag
Nilüfer Yanya
Paradiso, Amsterdam
George Ezra
Paradiso, Amsterdam
20:00
Esther Apituley
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Patronaat, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jeroen Zijlstra - Waterman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lily Allen
Sugar Factory, Amsterdam
Paul de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
JW Roy
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Collabro
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sunflower Bean
Trix, Antwerpen
20:15
Daan Boertien / Raoul Steffani
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Her Majesty
Zaantheater, Zaandam
woensdag 11 april 2018
20:00
Clouseau
013, Tilburg
20:30
Nouveau Vélo
ACU, Utrecht
20:00
Marlon Williams
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Tommy Got Waxed
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Taylor Bennett
Botanique, Brussel
21:00
The Pine Box Boys
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Maaike Ouboter
C.C. De Werf, Aalst
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ruben Hein
De Helling, Utrecht
20:15
Vreemde Kostgangers
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Romain Virgo
De Oosterpoort, Groningen
Grandbrothers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Jan Akkerman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kevin
Hedon, Zwolle
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Pierre Lapointe
La Madeleine, Brussel
20:00
Jamie Stewart
Lab 111, Amsterdam
20:15
Nits
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Cunninlynguists
Melkweg, Amsterdam
20:00
Black Foxxes
Melkweg, Amsterdam
En Vogue
Melkweg, Amsterdam
Lewsberg / Pip Blom
Merleyn, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Van Jets
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Stef Bos - Kern
Orpheus, Apeldoorn
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Fickle Friends
Paradiso, Amsterdam