Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Lab 111
Amsterdam
20:00
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Botanique
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Vooruit
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:30
ACU
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Fluor
Amersfoort
19:30
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
dinsdag 10 april 2018
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 3
Merleyn, Nijmegen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Justin Nozuka
013, Tilburg
20:00
Collabro
TivoliVredenburg, Utrecht
Jeroen Zijlstra - Waterman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Her Majesty
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Lazuli
Boerderij, Zoetermeer
woensdag 11 april 2018
20:00
Maaike Ouboter
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Fickle Friends
Paradiso, Amsterdam
20:30
Justin Nozuka
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tommy Got Waxed
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rockin'Roulette
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jamie Stewart
Lab 111, Amsterdam
20:00
Concertovaliante Barokensemble
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Cunninlynguists
Melkweg, Amsterdam
20:00
Black Foxxes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sunflower Bean
Paradiso, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
En Vogue
Melkweg, Amsterdam
Saman Amini
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Kern
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Jan Akkerman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Taylor Bennett
Botanique, Brussel
20:00
Pierre Lapointe
La Madeleine, Brussel
20:00
Marlon Williams
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Macklemore
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - De Onzen
Theater De Veste, Delft
21:00
The Pine Box Boys
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Flip Noorman - De Big One
Theater De Omval, Diemen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Prince Tribute Band
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Vera, Groningen
20:30
Romain Virgo
De Oosterpoort, Groningen
20:30
HIT Finale singer-songwriter
Patronaat, Haarlem
20:30
Hannes Minnaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Van Jets
Nieuwe Nor, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater 't Speelhuis, Helmond
Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniel Lohues
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:15
Nits
Leidse Schouwburg, Leiden
Lewsberg / Pip Blom
Merleyn, Nijmegen
Grandbrothers
Doornroosje, Nijmegen
The Bootleg Sixties
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Clouseau
013, Tilburg
20:30
Nouveau Vélo
ACU, Utrecht
20:15
Ruben Hein
De Helling, Utrecht
20:15
Vreemde Kostgangers
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Venray, Venray
Trijntje Oosterhuis
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Junushoff Theater, Wageningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kevin
Hedon, Zwolle
donderdag 12 april 2018
21:00
Bear Valour
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Alex Klaasen - Showponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Tom McRae
Fluor, Amersfoort
19:30
Colin Blunstone
P60, Amstelveen
22:00
Milo Meskens
Paradiso, Amsterdam
20:30
L.A. Summertime / Robin Kester
Volta, Amsterdam
Lissie
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
NOW Society Ensemble
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Indie In Town
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Clouseau
Paradiso, Amsterdam
The Streets
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chelou
Paradiso, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Rone
Melkweg, Amsterdam
Saman Amini
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
LowaddictSoundsystem
Luxor Live, Arnhem
Spinvis
Luxor Live, Arnhem
20:15
Liam O'Maonlai en Peter O'Toole (Hothouse Flowers)
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Speeldoos, Baarn
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Sena Performers European Guitar Award
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Leonie Meijer - Bella Italia
De Maagd, Bergen op Zoom