Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Rotown
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
013
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Muze
Noordwijk
20:00
La Madeleine
Brussel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Volta
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Munttheater
Weert
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Grand Theatre
Groningen
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
Theater Cardo
Groesbeek
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Mezz
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Luxor Live
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Paard
Den Haag
21:30
Simplon
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Café The Pocket
Katwijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Fluor
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
V11
Rotterdam
Grenswerk
Venlo
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:30
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Vera
Groningen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Vooruit
Gent
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
LOLA050
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Flint
Amersfoort
23:00
Mezz
Breda
20:45
Doornroosje
Nijmegen
donderdag 12 april 2018
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Venray, Venray
Gaz Coombes
Rotown, Rotterdam
20:00
George Ezra
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Lochem, Lochem
HAEVN
013, Tilburg
Her Majesty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Musiater, Zevenaar
Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:30
HIT Finale Bands
Patronaat, Haarlem
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Indie In Town
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Izaline Calister
Vorstin, Hilversum
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Muze, Noordwijk
20:00
Jeremy Loops
La Madeleine, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Vlam
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Harderwijk, Harderwijk
JW Roy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Jan van Besouw, Goirle
20:30
L.A. Summertime / Robin Kester
Volta, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leonie Meijer - Bella Italia
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Liam O'Maonlai en Peter O'Toole (Hothouse Flowers)
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Munttheater, Weert
Lissie
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
LowaddictSoundsystem
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lucy Rose
Grand Theatre, Groningen
12:30
Lunchpauzeconcert / Openbare repetitie philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marco Borsato
Klokgebouw, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Cardo, Groesbeek
22:00
Milo Meskens
Paradiso, Amsterdam
20:00
MILO: Singer-songwriter op donderdag in Lola
LOLA050, Groningen
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Nana Adjoa
EKKO, Utrecht
19:30
Nouveau Vélo
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
NOW Society Ensemble
Bimhuis, Amsterdam
Orgel Vreten
Mezz, Breda
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Paul de Munnik
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
philharmonie zuidnederland: De muzikale strijd van Schumann en Nielsen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Primordial + Moonsorrow + Der Weg Einer Freiheit
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ramme en Nasse met Video Store / Zero Zero Zero
dB's, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Kennemer Theater, Beverwijk
19:00
Rone
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Ruben Hein
Doornroosje, Nijmegen
Saman Amini
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Sartre zegt sorry - Laura van Dolron
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sena Performers European Guitar Award
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Session Americana
TivoliVredenburg, Utrecht
Soundos - Niets te verliezen
Theater PePijn, Den Haag
Spinvis
Luxor Live, Arnhem
Stef Bos - Kern
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefano Keizers - Erg heel
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Sweet Hannah
Paard, Den Haag
21:30
Tape Toy
Simplon, Groningen
The Bootleg Sixties
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:45
The Colorist feat. Lisa Hannigan
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Expired Faces
Café The Pocket, Katwijk
The Streets
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Van Jets
Altstadt, Eindhoven
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Tom McRae
Fluor, Amersfoort
Trijntje Oosterhuis
Zaantheater, Zaandam
Tusky
V11, Rotterdam
Waylon
Grenswerk, Venlo
20:00
Wulf
Effenaar, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Arnhem, Arnhem
vrijdag 13 april 2018
19:30
Grote Prijs Halve Finale #3
Q-Factory, Amsterdam
22:00
'Novacane' ft. Capital Candy + Sojuju - + Boscha Nova + Yung Baro + MC
Nieuwe Nor, Heerlen
Abelardo Carbonó
Vera, Groningen
20:15
Ad Colen
Cultura, Ede
20:00
Alela Diane
Vooruit, Gent
20:00
Alex Klaasen - Showponies
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Athena's Word (Final show) / Decay + Black Fuse
LOLA050, Groningen
20:00
Beat The Stones
De Pul, Uden
20:15
Benjamin van der Velden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Beyond God / KingFisher Sky / Phantom Elite
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
BIG2 – TRY-OUT SHOW
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Flint, Amersfoort
23:00
Boeisco
Mezz, Breda
20:45
Bokoesam / Jacin Trill
Doornroosje, Nijmegen