Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
dB's
Utrecht
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Mezz
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
LOLA050
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
De Maagd
Bergen op Zoom
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Volta
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Grounds
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Vera
Groningen
20:15
Cultura
Ede
Het Kielzog
Hoogezand
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
19:30
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Merleyn
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Dialoog
Ermelo
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Helling
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:00
De Bosuil
Weert
20:00
Mezz
Breda
donderdag 12 april 2018
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Ramme en Nasse met Video Store / Zero Zero Zero
dB's, Utrecht
19:30
Primordial + Moonsorrow + Der Weg Einer Freiheit
Neushoorn, Leeuwarden
Pieter Derks - Spot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
philharmonie zuidnederland: De muzikale strijd van Schumann en Nielsen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Paul de Munnik
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Orgel Vreten
Mezz, Breda
20:30
NOW Society Ensemble
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Nouveau Vélo
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Nana Adjoa
EKKO, Utrecht
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
MILO: Singer-songwriter op donderdag in Lola
LOLA050, Groningen
22:00
Milo Meskens
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Marco Borsato
Klokgebouw, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:30
Lunchpauzeconcert / Openbare repetitie philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Lucy Rose
Grand Theatre, Groningen
20:00
LowaddictSoundsystem
Luxor Live, Arnhem
Lissie
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Munttheater, Weert
20:15
Liam O'Maonlai en Peter O'Toole (Hothouse Flowers)
Beauforthuis, Austerlitz
Leonie Meijer - Bella Italia
De Maagd, Bergen op Zoom
Lebbis - De Bovengrens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
L.A. Summertime / Robin Kester
Volta, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Jan van Besouw, Goirle
JW Roy
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Harderwijk, Harderwijk
Johan Goossens - Vlam
Zaantheater, Zaandam
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jeremy Loops
La Madeleine, Brussel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Izaline Calister
Vorstin, Hilversum
20:00
Indie In Town
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
HIT Finale Bands
Patronaat, Haarlem
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Musiater, Zevenaar
Her Majesty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
HAEVN
013, Tilburg
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
George Ezra
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Gaz Coombes
Rotown, Rotterdam
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Flonti Stacks
Merleyn, Nijmegen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Fall Out Boy
Vorst Nationaal, Brussel
19:30
Evil Empire Orchestra
Gebr. De Nobel, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Drones
Vera, Groningen
20:15
Dorine Wiersma - Gaan we katten
Cultura, Ede
Daniel Lohues
Het Kielzog, Hoogezand
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cunninlynguists
Simplon, Groningen
19:30
Colin Blunstone
P60, Amstelveen
20:00
Clouseau
Paradiso, Amsterdam
Claw Boys Claw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ciara Sidine
De Spot, Middelburg
20:00
Chelou
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
013, Tilburg
21:00
Broken Brass Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bökkers
De Helling, Utrecht
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
ATLAS Theater, Emmen
Big2
Nieuwe Nor, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Bear Valour
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater aan de Schie, Schiedam
ANBU / Flonti Stacks / Idaly
Merleyn, Nijmegen
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 13 april 2018
20:00
zZz
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Zwart Licht
Simplon, Groningen
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Zonder verdoving
Zaantheater, Zaandam
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
De Dialoog, Ermelo
23:45
Zenker Brothers
Sugar Factory, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:00
Wulf
De Helling, Utrecht
Waylon
Duycker, Hoofddorp
20:00
VUUR
Hedon, Zwolle
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:00
Voodoo Healers + The Kill Mondays
Vera, Groningen
20:30
Vlek
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:00
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
20:00
Tusky
Mezz, Breda