Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:45
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
23:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
STECK
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
DOOR
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:15
De Ogtent
Duiven
20:15
Cultura
Ede
Effenaar
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:30
Swaf
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Corneel
Lelystad
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
De Spot
Middelburg
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:00
De Zwerver
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Groene Engel
Oss
vrijdag 13 april 2018
Jacqueline Govaert
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lucy Rose
Bitterzoet, Amsterdam
Marlon Williams
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Noam Vazana
Paradiso, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Nits
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Grote Prijs Halve Finale #3
Q-Factory, Amsterdam
Saman Amini
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Iliza Shlesinger
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:00
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Fleetwood Mac Tribute (The Cosmic Carnival)
Gigant, Apeldoorn
23:45
Gerd Janson
Luxor Live, Arnhem
20:30
Steffen Morrison
Luxor Live, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Kolk, Assen
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Herman van Veen
De Maagd, Bergen op Zoom
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Kennemer Theater, Beverwijk
23:00
Boeisco
Mezz, Breda
20:00
Tusky
Mezz, Breda
The Academic
Botanique, Brussel
20:00
Dominique A
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ceilidh met Maggies Wedding
Gelderlandfabriek, Culemborg
Nathalie Baartman - Voest
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Crustenunie
Wolbodo, Delft
20:00
Stuart Mavis
STECK, Delft
Murth Mossel - Pauwer
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
The Pretty Things
Paard, Den Haag
20:00
Nick & Simon
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Claw Boys Claw
Burgerweeshuis, Deventer
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:30
Hoodoo Monks
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Nouveau Vélo
Bibelot, Dordrecht
20:00
Fungo Bat / Nouveau Vélo
DOOR, Dordrecht
20:00
Great Queen Rats
Bibelot, Dordrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
THE KING’S RHYTHM CREW FEATURING JB MEIJERS
Iduna, Drachten
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Ogtent, Duiven
20:15
Ad Colen
Cultura, Ede
Night Fever: the very best of the Bee Gees
Effenaar, Eindhoven
21:00
Evil Empire Orchestra + Donnerwetter
Altstadt, Eindhoven
20:30
Death Alley
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Huub van der Lubbe
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:00
Marco Borsato
Klokgebouw, Eindhoven
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
De Dialoog, Ermelo
20:00
Alela Diane
Vooruit, Gent
20:00
Flying Horseman
Podium 't Beest, Goes
21:00
Voodoo Healers + The Kill Mondays
Vera, Groningen
Abelardo Carbonó
Vera, Groningen
20:30
Athena's Word (Final show) / Decay + Black Fuse
LOLA050, Groningen
20:30
Zwart Licht
Simplon, Groningen
20:00
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:15
Stef Bos - Kern
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posthuis Theater, Heerenveen
22:00
'Novacane' ft. Capital Candy + Sojuju - + Boscha Nova + Yung Baro + MC
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Cory Henry & The Funk Apostles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Charlotte Haesen / Tobalita Strijkkwartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Southern Pearl Jazz Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Volle Bloei
C.C. De Pas, Heesch
22:00
LIVE: Pristine (NO)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Faith: A Tribute to George Michael
Cacaofabriek, Helmond
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Feuerengel
Metropool, Hengelo
Karsu
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Bootleg Sixties
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
21:00
Clearwater Creedence Revival
Vorstin, Hilversum
20:00
Club 3voor12 Noord-Holland
Vorstin, Hilversum
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Waylon
Duycker, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:30
Dandy Devils Shock & Roll Show
Swaf, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Het Park, Hoorn
JW Roy
Theater Aan de Slinger, Houten
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lanaken, Lanaken
20:00
Mantra / Storksky
Oefenbunker, Landgraaf
20:45
Colin Blunstone
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
zZz
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Laura Macri
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
The Kik - Hertaalt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Memphis Maniacs
Gebr. De Nobel, Leiden
Soundos - Niets te verliezen
Het Veur Theater, Leidschendam
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Corneel, Lelystad
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Racoon
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Tom McRae
De Spot, Middelburg
23:00
Go Fever: Aux Tha Masterfader / Davy Brandts / Keljet
Merleyn, Nijmegen
20:45
Bokoesam / Jacin Trill
Doornroosje, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:00
Carmody
De Zwerver, Oostende
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Joey Gilmore Band
Groene Engel, Oss