Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Vooruit
Gent
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
013
Tilburg
013
Tilburg
30CC/Schouwburg
Leuven
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Annabel
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. De Plomblom
Ninove
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Café De Speeltuin
Breda
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
19:30
De Bosuil
Weert
21:00
De Brink
Obdam
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kroeg
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:45
De Meester
Almere
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Reünie
Geleen
De Schattelijn
Geertruidenberg
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:30
EKKO
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
23:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
vrijdag 13 april 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
JW Roy
Theater Aan de Slinger, Houten
Saman Amini
Theater Bellevue, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Kolk, Assen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Stef Bos - Kern
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Benjamin van der Velden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:15
Keys N Krates
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
TivoliVredenburg, Utrecht
The Beat / The Selecter
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
The Deep Dark Woods
TivoliVredenburg, Utrecht
Marlon Williams
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Chelou at V11
V11, Rotterdam
21:00
Voodoo Healers + The Kill Mondays
Vera, Groningen
Abelardo Carbonó
Vera, Groningen
20:00
Alela Diane
Vooruit, Gent
21:00
Clearwater Creedence Revival
Vorstin, Hilversum
20:00
Club 3voor12 Noord-Holland
Vorstin, Hilversum
20:30
Beyond God / KingFisher Sky / Phantom Elite
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Vlek
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Crustenunie
Wolbodo, Delft
20:00
Nick & Simon
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Zaantheater, Zaandam
20:00
Iliza Shlesinger
Zuiderpershuis, Antwerpen
zaterdag 14 april 2018
Lucy Rose
013, Tilburg
Epica
013, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
30CC/Schouwburg, Leuven
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Fortress + FENN
Altstadt, Eindhoven
20:00
Air Traffic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Francisca & Friends
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
En Vogue
Annabel, Rotterdam
19:00
Chada / Kaen
Baroeg, Rotterdam
20:30
The Daily Indie Presents
Bibelot, Dordrecht
20:30
Fleurine & Boys From Brazil
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Zwart Licht
BIRD, Rotterdam
Courtney Marie Andrews
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Colin Blunstone
Boerderij, Zoetermeer
Soundos - Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Stef Bos - Kern
C.C. Achterolmen, Maaseik
William Boeva - Reset
C.C. De Plomblom, Ninove
Thomas Smith - Strak
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Reinbert de Leeuw
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Ben Reel
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
The Wild Century
Café De Speeltuin, Breda
Rayen Panday - Fenomeen
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Iguana Death Cult
dB's, Utrecht
19:30
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
21:00
Blue Star
De Brink, Obdam
Jan Akkerman
De Flux, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Flatbilly DeVille / Smal Water
De Kroeg, Arnhem
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
20:45
Jacin Trill / Kevin / Leafs
De Meester, Almere
20:30
Paul de Munnik
De Oosterpoort, Groningen
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Steffen Morrison
De Peppel, Zeist
20:00
Tjens Matic
De Pul, Uden
20:00
Sunflower / The Luka State / Whispering Sons / Non-Alignment Pact
De Reünie, Geleen
Patrick Laureij
De Schattelijn, Geertruidenberg
23:30
Donnerwetter
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
The Nits
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Diligentia, Den Haag
Vincent Geers - Als beste getest
Dok6, Panningen
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Alela Diane
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Martin Barre
Duycker, Hoofddorp
21:30
Pete Philly
EKKO, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Flint, Amersfoort
22:00
Johnny500
FOX Nightlife, Stadskanaal
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
ECHTE HARDCORE EN ANDERS NIKS D-Fence / Exit / J.D.A. / MC Syco / Relo
Groene Engel, Oss
21:00
Bamba Wassoulou Groove
Grounds, Rotterdam
20:00
André Hazel + Mark V + Nelson + Rascal | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
23:00
Superstijl
Hedon, Zwolle
The Hillbilly Moonshiners
Hedon, Zwolle
Michael Prins
Hedon, Zwolle
20:00
De Likt
Het Bolwerk, Sneek