Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
STECK
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
23:00
Patronaat
Haarlem
Botanique
Brussel
20:00
Dok6
Panningen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Iduna
Drachten
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Paard
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Fidei et Arti
Oudenbosch
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Mezz
Breda
19:00
De Bosuil
Weert
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Hedon
Zwolle
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:00
Lil' Amsterdam
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
La Madeleine
Brussel
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
De Brink
Obdam
21:00
Simplon
Groningen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Het Bolwerk
Sneek
LOLA050
Groningen
20:30
Podium 't Beest
Goes
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
13:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
16:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
22:00
Groene Engel
Oss
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Annabel
Rotterdam
013
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
21:00
Manifesto
Hoorn
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Metropool
Hengelo
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
De Kroeg
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Vorstin
Hilversum
De Oosterpoort
Groningen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:45
De Meester
Almere
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Flux
Zaandam
30CC/Schouwburg
Leuven
vrijdag 13 april 2018
20:00
Spinvis
Grenswerk, Venlo
20:15
Stef Bos - Kern
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Steffen Morrison
Luxor Live, Arnhem
20:00
Stuart Mavis
STECK, Delft
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
The Academic
Botanique, Brussel
20:00
The Adele Project
Dok6, Panningen
19:45
The Beat / The Selecter
TivoliVredenburg, Utrecht
The Bootleg Sixties
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:45
The Deep Dark Woods
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Kik - Hertaalt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
THE KING’S RHYTHM CREW FEATURING JB MEIJERS
Iduna, Drachten
20:00
The Nits
DeLaMar, Amsterdam
The Pretty Things
Paard, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Bussel, Oosterhout
Thomas Smith - Strak
Fidei et Arti, Oudenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:30
Tom McRae
De Spot, Middelburg
20:00
Tusky
Mezz, Breda
19:00
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
20:30
Vlek
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Voodoo Healers + The Kill Mondays
Vera, Groningen
20:00
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
VUUR
Hedon, Zwolle
Waylon
Duycker, Hoofddorp
20:00
Wulf
De Helling, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Kennemer Theater, Beverwijk
23:45
Zenker Brothers
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
De Dialoog, Ermelo
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Zonder verdoving
Zaantheater, Zaandam
20:30
Zwart Licht
Simplon, Groningen
20:00
zZz
Podium Asteriks, Leeuwarden
zaterdag 14 april 2018
22:00
Adriatique
Lil' Amsterdam, Amsterdam
20:00
Air Traffic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Alela Diane
Doornroosje, Nijmegen
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
André Hazel + Mark V + Nelson + Rascal | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
21:00
Bamba Wassoulou Groove
Grounds, Rotterdam
20:00
Bella Italia - Cantare tricolore
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ben Harper / Charlie Musselwhite
La Madeleine, Brussel
17:00
Ben Reel
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Blue Star
De Brink, Obdam
21:00
Broken Brass Ensemble
Simplon, Groningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Nesterlé, Nistelrode
19:00
Chada / Kaen
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ciara Sidine
Paradiso, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Colin Blunstone
Boerderij, Zoetermeer
Courtney Marie Andrews
Bitterzoet, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater De Storm, Winterswijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kulturhus Holten, Holten
20:00
De Likt
Het Bolwerk, Sneek
Death Alley
LOLA050, Groningen
20:30
Def Americans
Podium 't Beest, Goes
22:00
Delmontis honors Ray Charles
Muziekpodium DJS, Dordrecht
13:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
16:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
23:30
Donnerwetter
De Zwarte Ruiter, Den Haag
22:00
ECHTE HARDCORE EN ANDERS NIKS D-Fence / Exit / J.D.A. / MC Syco / Relo
Groene Engel, Oss
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
En Vogue
Annabel, Rotterdam
Epica
013, Tilburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Hof 88, Almelo
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agnietenhof, Tiel
21:00
Evil Empire Orchestra
Manifesto, Hoorn
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Feuerengel
Metropool, Hengelo
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Flatbilly DeVille / Smal Water
De Kroeg, Arnhem
20:30
Fleurine & Boys From Brazil
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Fortress + FENN
Altstadt, Eindhoven
20:00
Francisca & Friends
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Frank Boeijen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Theater Hofpoort, Coevorden
23:30
Gangsta Alliance / Ophidian / Ruffneck
Melkweg, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Kampanje, Den Helder
Gino Vannelli
Vorstin, Hilversum
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Diligentia, Den Haag
Herman van Veen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Iguana Death Cult
dB's, Utrecht
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
20:45
Jacin Trill / Kevin / Leafs
De Meester, Almere
19:30
Jack and the Weatherman
Melkweg, Amsterdam
Jan Akkerman
De Flux, Zaandam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
30CC/Schouwburg, Leuven