Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Merleyn
Nijmegen
04:30
Cotton Club Amsterdam
Amsterdam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Bibelot
Dordrecht
19:00
EM2
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Altstadt
Eindhoven
Vera
Groningen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
Koningshof
Maassluis
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Vera
Groningen
20:00
Fluor
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
De hoogte
Winsum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Groene Engel
Oss
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Roma
Antwerpen
21:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
C.C. Lanaken
Lanaken
Meervaart
Amsterdam
19:30
Spirit of 66
Verviers
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Cacaofabriek
Helmond
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:15
Markant Uden
Uden
19:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
TivoliVredenburg
Utrecht
10:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
14:00
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
11:45
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Melkweg
Amsterdam
Groene Engel
Oss
20:15
Luxor Live
Arnhem
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
Theater Sneek
Sneek
20:00
Kulturhus
Ruurlo
15:00
Het Wapen van Middelie
Middelie
17:00
Paradiso
Amsterdam
Lux
Nijmegen
AFAS Live
Amsterdam
19:30
P3
Purmerend
14:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Q-Factory
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Mezz
Breda
15:00
Koningshof
Maassluis
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ins Blau
Leiden
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 16 februari 2019
22:00
Russian Village Boys
Merleyn, Nijmegen
04:30
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Cotton Club Amsterdam, Amsterdam
20:30
Seamus Fogarty
Molen De Ster, Utrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Skerryvore
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
Steve Forbert
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Stone Golem
Bibelot, Dordrecht
19:00
sunfire / The Dolmen
EM2, Groningen
21:00
SuperStation / Tachyon
De Peppel, Zeist
21:00
The Arthurs
Altstadt, Eindhoven
The Avonden
Vera, Groningen
20:00
The Bootleg Beach Boys
De Flux, Zaandam
20:00
The Bootleg Beach Boys
Zaantheater, Zaandam
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Koningshof, Maassluis
20:00
The Doppelgangaz
Simplon, Groningen
20:30
The Kik Hertaalt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Murlocs + support
Vera, Groningen
20:00
This Is Jackson - Thriller
Fluor, Amersfoort
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
De hoogte, Winsum
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tommy Castro & The Painkillers
Groene Engel, Oss
Toontje Lager
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Triggerfinger Best of 20 years + friends
De Roma, Antwerpen
21:30
Uncloud: Deena Abdelwahed / Zoe McPherson / GNOD (R&D) e.a.
EKKO, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Ludens, Voorburg
20:30
VOF De Kunst
De Spot, Middelburg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
Yentl en de Boer - Magie
Meervaart, Amsterdam
19:30
Ykons
Spirit of 66, Verviers
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Zucchero Fornaciari Tribute Band
Cacaofabriek, Helmond
zondag 17 februari 2019
11:00
Adèle Charvet / Florian Caroubi
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Barrelhouse
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
Barrelhouse
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
19:30
Birdie - Agrupación Señor Serrano
Meervaart, Amsterdam
21:00
Born From Pain
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Broederliefde
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cam Penner / Jon Wood
Patronaat, Haarlem
20:00
Causes
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Walhalla, Rotterdam
14:30
Dancing Voices
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
David Duchovny
TivoliVredenburg, Utrecht
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. John van der Oost
Paradiso, Amsterdam
16:00
Erwin Java / Kat Riggins
Vorstin, Hilversum
20:00
Frank Boeijen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
14:00
Hippe Gasten
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Hommage Aznavour
Kursaal Oostende, Oostende
15:30
Huiskamerfestival
Neushoorn, Leeuwarden
11:45
James Oesi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Jeremy Zucker
Melkweg, Amsterdam
Kiki Mettler + Dennis Wels - Singer-songmiddag
Groene Engel, Oss
20:15
Knight of the Guitar II
Luxor Live, Arnhem
15:30
Lavinia Meijer - Untitled 1
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
16:00
Linde
BHC (Bij Huize Corné), Breda
00:00
Mart Hillen - In concert
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Michiel Scheen Blue Lines Sextet
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Mighty Oaks
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Morcheeba
Doornroosje, Nijmegen
Oi Va Voi
De Oosterpoort, Groningen
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ronald Snijders (muzikant)
Kulturhus, Ruurlo
15:00
Saskia Laroo Band
Het Wapen van Middelie, Middelie
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
Paradiso, Amsterdam
Steve Forbert
Lux, Nijmegen
Tears for Fears
AFAS Live, Amsterdam
19:30
The Animals
P3, Purmerend
14:00
The Cannons
Duycker, Hoofddorp
19:30
The Doppelgangaz
Q-Factory, Amsterdam
16:15
The Maureens
Gigant, Apeldoorn
22:00
The Murlocs
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Paul Collins Beat
dB's, Utrecht
15:00
The Starlings (singer-songwriterduo)
PopEi, Eindhoven
The Velveteins
Paradiso, Amsterdam
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Beauforthuis, Austerlitz
Vic Willems
Mezz, Breda
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
YORI
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 18 februari 2019
20:00
Brass Against
Rockhal, Esch zur Alzette
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
19:30
Gemma Ray
TivoliVredenburg, Utrecht
Good Charlotte
013, Tilburg
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
20:15
Leoni Jansen & Govert Schilling - Starry, Starry Night
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mighty Oaks
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
Morcheeba
Het Depot, Leuven
20:00
Mothers
Rotown, Rotterdam
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
Seafret
Tolhuistuin, Amsterdam