Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Scagon theater
Schagen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Spirit of 66
Verviers
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
Vera
Groningen
Vera
Groningen
18:30
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
14:00
Duycker
Hoofddorp
14:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Groene Engel
Oss
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
21:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Het Wapen van Middelie
Middelie
19:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Kulturhus
Ruurlo
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
Lux
Nijmegen
20:15
Luxor Live
Arnhem
15:15
Markant Uden
Uden
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Mezz
Breda
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
P3
Purmerend
Paradiso
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
10:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
zaterdag 16 februari 2019
20:00
Physical Graffiti
Q-Factory, Amsterdam
Night Beats
Rotown, Rotterdam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Scagon theater, Schagen
20:00
Maaike Ouboter
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
De Uitdaging o.l.v. Thijs Borsten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lavinia Meijer - Untitled 1
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
The Kik Hertaalt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Doppelgangaz
Simplon, Groningen
20:00
Jodymoon
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Spant!, Bussum
20:00
Bouldou & Sticky Fingers
Spirit of 66, Verviers
19:30
Ykons
Spirit of 66, Verviers
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Berkelland, Eibergen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
Romy Monteiro
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
16:00
David Luning
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Idea, Soest
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Ludens, Voorburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Remy van Kesteren
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Zinin, Nijverdal
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:45
Jake Etheridge
TivoliVredenburg, Utrecht
Raymond van het Groenewoud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Common Grounds featuring Shaza Hayek
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Brass Against
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rene Froger
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
ISLAND / Leif Erikson
Trix, Antwerpen
The Avonden
Vera, Groningen
The Murlocs + support
Vera, Groningen
18:30
Paul Kalkbrenner
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Postmen
Vorstin, Hilversum
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Skerryvore
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Bootleg Beach Boys
Zaantheater, Zaandam
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 17 februari 2019
Tears for Fears
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Mart Hillen - In concert
Beauforthuis, Austerlitz
16:00
Linde
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:30
Michiel Scheen Blue Lines Sextet
Bimhuis, Amsterdam
14:30
Dancing Voices
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
20:00
The Paul Collins Beat
dB's, Utrecht
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oi Va Voi
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Frank Boeijen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Morcheeba
Doornroosje, Nijmegen
14:00
The Cannons
Duycker, Hoofddorp
14:00
Hippe Gasten
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
The Maureens
Gigant, Apeldoorn
16:00
Kiki Mettler + Dennis Wels - Singer-songmiddag
Groene Engel, Oss
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
21:00
Born From Pain
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Saskia Laroo Band
Het Wapen van Middelie, Middelie
19:00
Mighty Oaks
Het Zonnehuis, Amsterdam
15:30
Lavinia Meijer - Untitled 1
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
20:00
Ronald Snijders (muzikant)
Kulturhus, Ruurlo
15:00
Hommage Aznavour
Kursaal Oostende, Oostende
Steve Forbert
Lux, Nijmegen
20:15
Knight of the Guitar II
Luxor Live, Arnhem
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
19:30
Birdie - Agrupación Señor Serrano
Meervaart, Amsterdam
20:00
Broederliefde
Melkweg, Amsterdam
Jeremy Zucker
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Murlocs
Merleyn, Nijmegen
Vic Willems
Mezz, Breda
15:30
Huiskamerfestival
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
The Animals
P3, Purmerend
The Velveteins
Paradiso, Amsterdam
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
Paradiso, Amsterdam
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. John van der Oost
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cam Penner / Jon Wood
Patronaat, Haarlem