Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
14:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
AFAS Live
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Sugar Factory
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Munttheater
Weert
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Kolk
Assen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Effenaar
Eindhoven
Het Musiater
Zevenaar
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Helling
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
zondag 22 april 2018
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Alex Roeka
Luxor Live, Arnhem
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alela Diane
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Akua Naru
BIRD, Rotterdam
17:00
A.J. Croce
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
maandag 23 april 2018
20:00
Walk off the Earth
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tamino
De Roma, Antwerpen
20:00
Roy Orbison In Dreams: The Hologram Tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Protomartyr
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc Maron
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Let's Eat Grandma
Melkweg, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Justin Hayward
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
HER
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Hans Theessink
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ezhel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Brendan James
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Birds of Chicago
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Awkward I
Paradiso, Amsterdam
Anastacia
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 24 april 2018
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Perfect Tool
Hedon, Zwolle
The Kik - Hertaalt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Bootleg Sixties
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
SOHN
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
20:30
Samir Calixto, Cello8ctet Amsterdam & Korzo producties - Summa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rhys Lewis
Doornroosje, Nijmegen
Rag'n'Bone Man
AFAS Live, Amsterdam
18:00
Propagandhi
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Paul de Munnik
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nick & Simon
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Milan’s Pop & Soul Night
Neushoorn, Leeuwarden
Marco Borsato
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:30
Lisa Stansfield
Melkweg, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:45
Justin Hayward
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
ISLAND
Paradiso, Amsterdam
20:00
Henry Green
Paradiso, Amsterdam
20:30
Fred Wesley & His New JB's
Paradiso, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
Die Nerven
Sugar Factory, Amsterdam
Daniel Lohues
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Daan Boertien / Raoul Steffani
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Charlotte Day Wilson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Birds of Chicago
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Avery Sunshine
BIRD, Rotterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alexis Taylor
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 25 april 2018
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vinchenzo
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tom Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
The Sync
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Grandmothers of Invention
Nieuwe Nor, Heerlen
The Bootleg Sixties
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Symfonie Orkest Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. De Werf, Aalst
SOHN
Doornroosje, Nijmegen
Shame
Doornroosje, Nijmegen
Saman Amini
Theater De Kolk, Assen
22:00
Sam Fender
Merleyn, Nijmegen
20:00
Roy Orbison In Dreams: The Hologram Tour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rhys Lewis
De Oosterpoort, Groningen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Notenkrakers
Paradox, Tilburg
20:00
Nick & Simon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nebula
Effenaar, Eindhoven
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
LowaddictionSoundsystem
Patronaat, Haarlem
21:00
Live at Lola: Waterweed JPN + Start at Zero SLO
LOLA050, Groningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Laurence Jones
De Helling, Utrecht
JW Roy
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo