Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
15:00
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Grounds
Rotterdam
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
De Spil
Roeselare
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
P3
Purmerend
20:00
Groene Engel
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Singer Theater
Laren
Gebäude 9
Keulen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Simplon
Groningen
20:30
LOLA050
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
So What!
Gouda
De Reggehof
Goor
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Altstadt
Eindhoven
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
23:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
21:30
STECK
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
vrijdag 20 april 2018
20:00
Amusement Parks on Fire
dB's, Utrecht
20:00
Rhys Lewis
TivoliVredenburg, Utrecht
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
Navarone
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Neuroot & Disturbance & Claus & De Crisis
De Pul, Uden
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Trijntje Oosterhuis
Theater Sneek, Sneek
20:15
Karsu
De Domijnen, Sittard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
Frank Boeijen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Evil Empire Orchestra + Zorita
Grounds, Rotterdam
20:30
Club Doelen: Rogier Telderman Trio
De Doelen, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
A.J. Croce
LantarenVenster, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Onheil – Nox Aeterna – Gorefunest
P3, Purmerend
20:00
Vive La Fête
Groene Engel, Oss
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Racoon
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dillon
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
De Likt
De Spot, Middelburg
20:00
The Perfect Tool
Muziekgieterij, Maastricht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
Paul de Munnik
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
EP Presentatie: MILO
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Birds of Chicago
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Iguana Death Cult
Podium Asteriks, Leeuwarden
19:30
Lee 'Scratch' Perry
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Janne Schra
Manifesto, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Prince Tribute Band
Vorstin, Hilversum
20:00
Di-rect
Metropool, Hengelo
Tom McRae
Metropool, Hengelo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Bokoesam / Jacin Trill
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Leo Blokhuis / Roel Van Velzen - QUEEN - A Night at the Theatre
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rolf Kaulard & The Happy Swing Orchestra - Playing James Last
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Tusky
Simplon, Groningen
20:30
Nieuwegrond en Selektah
LOLA050, Groningen
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:00
Blanco White
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
David Rodigan
Simplon, Groningen
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Knarsetand
So What!, Gouda
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Wolfendale
Altstadt, Eindhoven
20:30
The Reaction / The Woggles
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tsar Bompa
Dynamo, Eindhoven
20:00
Back to the System
The Jack, Eindhoven
20:00
Flonti Stacks
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
Flonti Stacks
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
Mula B
Effenaar, Eindhoven
Miss Montreal
Effenaar, Eindhoven
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
20:00
Merkules
Iduna, Drachten
21:00
The Empyrean
Bibelot, Dordrecht
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Bibelot, Dordrecht
20:30
Zwart Licht
Burgerweeshuis, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
23:30
BASSBALL MEETS AUDIO KUSH: 420 EDITION
Paard, Den Haag
20:15
Jenee Halstead
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
The Kik
Diligentia, Den Haag
20:00
The Getaway |Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Ivan Dorn
Paard, Den Haag
Wulf
Paard, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
21:30
STECK stage - Anemone + Niko
STECK, Delft
Saman Amini
Fransche School Culemborg, Culemborg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
20:00
Steffen Morrison
Mezz, Breda
20:00
Def Americans - Johnny Cash Live At Folsom Prison 50 year Anniversary
Mezz, Breda
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Peter Kernel
Luxor Live, Arnhem
20:00
Blaudzun
Luxor Live, Arnhem
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
20:30
Ruben Hein
Gigant, Apeldoorn
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn