Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
15:00
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
C.C Warenar
Wassenaar
21:15
De Bosuil
Weert
Theater de Huiskamer
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Stadskantine
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
Flint
Amersfoort
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Sexyland
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
19:00
Todo
Best
22:00
The Lowlander
Bodegraven
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
The Grey Space In The Middle
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Remigius
Duiven
20:15
Cultura
Ede
22:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Kerkje garnwerd
Garnwerd
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Charlatan
Gent
19:15
StudioGonz
Gouda
23:00
Simplon
Groningen
21:00
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Estrado
Harderwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vrijdag 20 april 2018
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:00
Neuroot & Disturbance & Claus & De Crisis
De Pul, Uden
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Navarone
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:30
Baba Zula
EKKO, Utrecht
Turin Brakes
De Helling, Utrecht
20:00
Lilian Vieira Grupo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Amusement Parks on Fire
dB's, Utrecht
20:00
Rhys Lewis
TivoliVredenburg, Utrecht
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Her Majesty
De Maaspoort, Venlo
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Grenswerk, Venlo
21:00
While my Guitar Gently Weeps
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Leonie Meijer - Bella Italia
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
21:15
Chris King Robinson
De Bosuil, Weert
JW Roy
Theater de Huiskamer, Weert
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
Anima Mundi
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Spiders form Mars
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Fleddy Melculy
Hedon, Zwolle
zaterdag 21 april 2018
20:30
Def Americans
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:15
Asi Matathias / Tosca Opdam
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Perfect Tool
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Dandy Devils
Stadskantine, Alkmaar
17:00
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
Waylon
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Vreemde Kostgangers
Theaterhotel Almelo, Almelo
Paul de Munnik
Schouwburg Almere, Almere
The Bootleg Sixties
Flint, Amersfoort
21:00
Kevin / Leafs
P60, Amstelveen
20:30
Wanda Sa Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Flonti Stacks
Sexyland, Amsterdam
20:00
Big2
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ryan McMullan
Tolhuistuin, Amsterdam
Walk off the Earth
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Birds of Chicago
Paradiso, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
La Pegatina
Paradiso, Amsterdam
Record Store Day Afterparty
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Nordic Delight
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
21:00
Record Store Day Afterparty: Navarone e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
19:00
FemME Battle 2018
Todo, Best
22:00
Trash bluesrockband
The Lowlander, Bodegraven
20:00
Young Gun Silver Fox
Mezz, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:00
Lilian Vieira Grupo
BREStheater, Brielle
20:00
The Nits
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
INDEx
The Grey Space In The Middle, Den Haag
20:00
The Ploctones
Paard, Den Haag
19:30
Big Hare
Paard, Den Haag
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Schwarzblut
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Steffen Basho-Junghans
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
DJ Paul Elstak / The Darkraver
Bibelot, Dordrecht
Knarsetand
Iduna, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
JW Roy
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Smoking Alaska
Remigius, Duiven
20:15
The Kik
Cultura, Ede
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
21:00
Jetbone
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Tusky
Altstadt, Eindhoven
20:30
Rhys Lewis
Effenaar, Eindhoven
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
Michelle David & The Gospel Sessions
Kerkje garnwerd, Garnwerd
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Yung Nnelg
Charlatan, Gent
19:15
Break your Neck Fest
StudioGonz, Gouda
23:00
Dollhouse
Simplon, Groningen
21:00
40UP
De Oosterpoort, Groningen
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:00
L.A. Salami
De Oosterpoort, Groningen
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Likt
Patronaat, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Her Majesty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Despicable heroes / Icarius / Inferum / Sackback
Estrado, Harderwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Cuarteto Lunares
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen