Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
The Jack
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Huiskamer
Weert
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vorstin
Hilversum
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
't Ukien
Kampen
15:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Annabel
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Bon theater
Medemblik
20:00
BREStheater
Brielle
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Charlatan
Gent
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
21:30
De Bosuil
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Kubus
Lelystad
De Meenthe
Steenwijk
21:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Pul
Uden
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
EKKO
Utrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
20:30
Fascinus
Sassenheim
23:45
Filmtheater Luxor
Zutphen
Flint
Amersfoort
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Gebäude 9
Keulen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Iduna
Drachten
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Kerkje garnwerd
Garnwerd
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
vrijdag 20 april 2018
20:00
Back to the System
The Jack, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
JW Roy
Theater de Huiskamer, Weert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jenee Halstead
Theater in de Steeg, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
Trijntje Oosterhuis
Theater Sneek, Sneek
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Rhys Lewis
TivoliVredenburg, Utrecht
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Wye Oak
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Yung Nnelg
Trix, Antwerpen
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
21:00
Prince Tribute Band
Vorstin, Hilversum
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Waylon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Benjamin Herman / Han Bennink / Peter Beets / Ruud Jacobs
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 21 april 2018
20:30
Mr Wallace / Mr. Weazley
't Ukien, Kampen
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
Walk off the Earth
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Koninklijke Tielse Vrijwillige Muziekvereniging
Agnietenhof, Tiel
20:00
Maaike Ouboter
Agnietenhof, Tiel
JW Roy
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Tusky
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Nits
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Memphis Maniacs
Annabel, Rotterdam
20:00
DJ Paul Elstak / The Darkraver
Bibelot, Dordrecht
20:30
Wanda Sa Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Pete Philly
BIRD, Rotterdam
20:00
Big2
Bitterzoet, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Knight Area / Presto Ballet
Boerderij, Zoetermeer
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
20:00
Lilian Vieira Grupo
BREStheater, Brielle
19:00
Schwarzblut
Burgerweeshuis, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Jerome Hol Trio
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Jetbone
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Yung Nnelg
Charlatan, Gent
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
The Kik
Cultura, Ede
20:00
Kees van Hondt
dB's, Utrecht
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
21:30
Nona
De Bosuil, Weert
Daniel Lohues
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Edwin Evers Band
De Kubus, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
21:00
40UP
De Oosterpoort, Groningen
20:00
L.A. Salami
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Crashdïet
De Pul, Uden
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
De Spot, Middelburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
22:00
Noisecontrollers
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Zwart Licht
Doornroosje, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
20:30
Rhys Lewis
Effenaar, Eindhoven
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
21:00
Phono: Record Store Day Afterparty
EKKO, Utrecht
20:00
Despicable heroes / Icarius / Inferum / Sackback
Estrado, Harderwijk
20:30
Company of Dreams / Equisa
Fascinus, Sassenheim
23:45
Knock On Wood ft. Groove Boys Project
Filmtheater Luxor, Zutphen
The Bootleg Sixties
Flint, Amersfoort
22:00
Frenna
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
21:00
Record Store Day Afterparty: Navarone e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
DJ Jazzy Jeff
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Blaudzun
Grenswerk, Venlo
20:30
Rockabilly Night The Rhumba Kings / The Rumble Rousers
Groene Engel, Oss
20:00
Racoon
Hedon, Zwolle
20:00
Wulf
Hedon, Zwolle
20:00
The Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
Knarsetand
Iduna, Drachten
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Michelle David & The Gospel Sessions
Kerkje garnwerd, Garnwerd
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam