Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Sporthal MFC De Kreek
Kerkdriel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
BREStheater
Brielle
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
21:00
P3
Purmerend
Annabel
Rotterdam
Kerkje garnwerd
Garnwerd
20:30
't Ukien
Kampen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
21:30
De Bosuil
Weert
19:00
Melkweg
Amsterdam
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
BIRD
Rotterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Martiniplaza
Groningen
21:00
EKKO
Utrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Bon theater
Medemblik
20:00
Hedon
Zwolle
Swanla Theater
Zevenhuizen
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Effenaar
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
15:00
013
Tilburg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
De Spot
Middelburg
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Remigius
Duiven
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Flint
Amersfoort
20:15
Cultura
Ede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
The Lowlander
Bodegraven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Vorstin
Hilversum
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Posttheater
Arnhem
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:00
Charlatan
Gent
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Doornroosje
Nijmegen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:00
De Amer
Amen
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Merleyn
Nijmegen
15:30
Het Jagthuis
Nederhorst den Berg
15:00
Orangerie
's-Hertogenbosch
18:30
Iduna
Drachten
11:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:30
Todo
Best
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Patronaat
Haarlem
15:30
Groene Engel
Oss
zaterdag 21 april 2018
20:00
Koninklijke Tielse Vrijwillige Muziekvereniging
Agnietenhof, Tiel
20:00
L.A. Salami
De Oosterpoort, Groningen
19:30
La Pegatina
Paradiso, Amsterdam
16:00
Lage Lund Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Sporthal MFC De Kreek, Kerkdriel
Leonie Meijer - Bella Italia
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lilian Vieira Grupo
BREStheater, Brielle
22:00
LIVE: Hoodoo Monks
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Maaike Ouboter
Agnietenhof, Tiel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
21:00
Massada
P3, Purmerend
Memphis Maniacs
Annabel, Rotterdam
Michelle David & The Gospel Sessions
Kerkje garnwerd, Garnwerd
20:30
Mr Wallace / Mr. Weazley
't Ukien, Kampen
22:00
Noisecontrollers
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Nona
De Bosuil, Weert
19:00
Nordic Delight
Melkweg, Amsterdam
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Paul de Munnik
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Pete Philly
BIRD, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
21:00
Phono: Record Store Day Afterparty
EKKO, Utrecht
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
20:00
Racoon
Hedon, Zwolle
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Record Store Day Afterparty
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Record Store Day Afterparty: Navarone e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Rhys Lewis
Effenaar, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Rockabilly Night The Rhumba Kings / The Rumble Rousers
Groene Engel, Oss
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
De Spot, Middelburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ryan McMullan
Tolhuistuin, Amsterdam
Saman Amini
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Schwarzblut
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Smoking Alaska
Remigius, Duiven
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
Steffen Basho-Junghans
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Streekproduct #3
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Symphonic Rock Night Band
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Bootleg Sixties
Flint, Amersfoort
20:15
The Kik
Cultura, Ede
20:00
The Nits
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Perfect Tool
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Ploctones
Paard, Den Haag
20:00
The Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Tim Knol
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Trash bluesrockband
The Lowlander, Bodegraven
21:00
Tusky
Altstadt, Eindhoven
Twarres
Vorstin, Hilversum
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Vreemde Kostgangers
Theaterhotel Almelo, Almelo
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
19:30
VUUR
Neushoorn, Leeuwarden
Walk off the Earth
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Wanda Sa Trio
Bimhuis, Amsterdam
Waylon
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Wulf
Hedon, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Young Gun Silver Fox
Mezz, Breda
20:00
Yung Nnelg
Charlatan, Gent
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Zwart Licht
Doornroosje, Nijmegen
zondag 22 april 2018
17:00
A.J. Croce
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:30
Akua Naru
BIRD, Rotterdam
20:00
Alela Diane
Het Zonnehuis, Amsterdam
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alex Roeka
Luxor Live, Arnhem
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Anastacia
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Bateria Pulsa & Better Late than Never
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:00
Birds of Chicago
De Amer, Amen
19:00
Bruno Major
Melkweg, Amsterdam
16:15
Camilla Blue
Effenaar, Eindhoven
20:00
Charlie Thompson & The Barnstompers
dB's, Utrecht
20:00
Chicago Mike @ Lola
LOLA050, Groningen
Crashdïet
Boerderij, Zoetermeer
21:00
D/troit
Merleyn, Nijmegen
15:30
Diamanda Dramm & James Oesi
Het Jagthuis, Nederhorst den Berg
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Orangerie, 's-Hertogenbosch
18:30
Discharge
Iduna, Drachten
11:00
Duo Ebano
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:15
Eelke Ankersmit
Gigant, Apeldoorn
15:30
FemME Battle 2018
Todo, Best
20:30
Fenne Lily
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Galactus Jack
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Ghostemane
Patronaat, Haarlem
15:30
Henk Sterken
Groene Engel, Oss