Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Delibre
Echten
De Meerpaal
Dronten
20:45
Iduna
Drachten
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultuurhuis Doorn
Doorn
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
00:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Fluor
Amersfoort
De Meester
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
11:15
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
De Pul
Uden
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
00:00
Paradox
Tilburg
20:30
BIRD
Rotterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Groene Engel
Oss
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Café The Pocket
Katwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Cafe De Gouden Leeuw
Heenvliet
14:30
Patronaat
Haarlem
15:00
Simplon
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Iduna
Drachten
15:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
14:30
Paard
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Trix
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
11:00
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 23 februari 2019
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Jodymoon
Delibre, Echten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
20:45
Band of Friends
Iduna, Drachten
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yentl en de Boer - Magie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Cultuurhuis Doorn, Doorn
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
20:00
Smokepurpp
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Burgerweeshuis, Deventer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Twins
Paard, Den Haag
Def Americans: Johnny Cash At San Quentin
Paard, Den Haag
Blackbird
Paard, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Romy Monteiro
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Lakshmi - Adem
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators
Koninklijk Circus, Brussel
Alex Ploeg Ultimatum
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Christoph Irniger Pilgrim
PlusEtage, Baarle-Nassau
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
19:00
Alien Ant Farm / P.O.D.
Trix, Antwerpen
20:30
Earthgang
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
House of Waters
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Tightropes
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Grandmaster Flash
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Hælos
Bitterzoet, Amsterdam
Gavin James / Saarloos
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Fortunate Sons
Q-Factory, Amsterdam
3J'S
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Madnes Pre-Party
Melkweg, Amsterdam
18:00
Tommy Genesis
Melkweg, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mathilde Santing - Renaissance
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hausmagger
Fluor, Amersfoort
Focus
De Meester, Almere
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
De Kift
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
This Is Jackson 's Thriller
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
This Is Jackson - Thriller
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 24 februari 2019
21:00
Baptiste W. Hamon
Statenzaal, Zwolle
21:00
Electric Eel Shock
Hedon, Zwolle
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Schouwburg Odeon, Zwolle
11:15
Ellen Valkenburg / Helena Basilova / James Oesi
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Annelie
TivoliVredenburg, Utrecht
Gaahls Wyrd / Tribulation
De Helling, Utrecht
Billie Eilish
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tania Kross - Carmen
Markant Uden, Uden
19:30
Mercy John
De Pul, Uden
Uriah Heep
013, Tilburg
19:00
Famyne (UK) + Den. (UK)
Little Devil, Tilburg
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Paradox, Tilburg
20:30
Saba
BIRD, Rotterdam
15:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
Jennie Lena
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Mardi Gras - Birdie Seven
Groene Engel, Oss
11:00
Charlotte & Josefien Stoppelenburg - Klassieke Spaanse passie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Barrelhouse
Café The Pocket, Katwijk
The Bob Dylan Band - Dylan revisited
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Concertgebouw Kamerorkest - met Quirine Viersen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Paul Solo met verzoekjes - Paul van Loo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
JJ Sharp / The Salty Dog
Cafe De Gouden Leeuw, Heenvliet
14:30
Raoul Michel
Patronaat, Haarlem
15:00
Ernst Jansz
Simplon, Groningen
14:15
Symbiosis
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:30
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven
15:00
Vera Zané
PopEi, Eindhoven
15:30
Michale Graves
Iduna, Drachten
15:00
Heavy Psych Sounds Fest
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Yodok III
Paard, Den Haag
14:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Paard, Den Haag
20:00
Tommy Genesis
Botanique, Brussel
20:00
Maggie Rogers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ólafur Arnalds
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Amazing Stroopwafels - Hiero
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
VOF De Kunst
Luxor Live, Arnhem
16:15
The Maureens
Gigant, Apeldoorn
17:00
Korpiklaani / Trollfest / Turisas
Trix, Antwerpen
20:30
Ceccaldi / Darrifourcq / Hermia
Bimhuis, Amsterdam
Madrugada
Paradiso, Amsterdam
20:00
Calva Louise
Cinetol, Amsterdam
Mad Caddies
Melkweg, Amsterdam
20:00
Toy
Paradiso, Amsterdam
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators
AFAS Live, Amsterdam
P.O.D.
Melkweg, Amsterdam
Johan / Moss
Tolhuistuin, Amsterdam
11:00
Fabian Franciscus
Meervaart, Amsterdam