Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Musis
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
21:00
De School
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
dB's
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
Capitole
Gent
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
013
Tilburg
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
The Cave
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Savelberklooster
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
19:30
Koorenhuis
Den Haag
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:30
Grounds
Rotterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
12:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
dB's
Utrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:00
Café The Pocket
Katwijk
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
013
Tilburg
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
20:00
V11
Rotterdam
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
woensdag 09 mei 2018
20:00
Randy Hansen
Muziekgieterij, Maastricht
Daniel Lohues
Musis, Arnhem
19:30
Amsterdelics: Cirque Le Funk
Melkweg, Amsterdam
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman van Veen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Puddles Pity Party
Het Depot, Leuven
20:15
The Elvis Concert 2018
Hedon, Zwolle
20:00
Gnod
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Iron Laiden
Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rosetta / The Ocean
Doornroosje, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
21:00
Tropic of Cancer
De School, Amsterdam
Di-rect
De Oosterpoort, Groningen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Domijnen, Sittard
20:00
Aura Noir
dB's, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
20:00
Miguel Wiels / Niels Destadsbader
Capitole, Gent
20:00
Les Filles de Illighadad
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Dieter van der Westen
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Brad Mehldau Trio
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Distillator / Gama Bomb
Baroeg, Rotterdam
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Annabel, Rotterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marco Borsato
013, Tilburg
donderdag 10 mei 2018
21:00
Sheewawah
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Planet Orange
Vera, Groningen
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Brad Mehldau Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Elvis Concert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Nabil Aoulad Ayad
Theater Zuidplein, Rotterdam
Saman Amini
Theater Ins Blau, Leiden
Daniel Lohues
Theater de Griffioen, Amstelveen
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Marco Mendoza
The Cave, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Mick Flannery
Savelberklooster, Heerlen
20:00
De Likt
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Carter Sampson
Podium 't Beest, Goes
20:00
Peter & The Test Tube Babies
Patronaat, Haarlem
20:30
Marlon Kicken - BaKo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Durand Jones & the Indications
Paradiso, Amsterdam
Fun Lovin' Criminals
Paradiso, Amsterdam
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Paard, Den Haag
20:30
Local The Night
P60, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
The Doors Alive
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
LIVE: Thin Lizzy, tribute by Live and Dangerous
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Scenic Route to Alaska
Mezz, Breda
19:30
Tender
Melkweg, Amsterdam
20:00
Singer-songwriter op donderdag: Jasper Schalks
LOLA050, Groningen
19:30
Craig Taborn Quartet
Koorenhuis, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Orange Glow
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
19:30
Michael Prins
Gebr. De Nobel, Leiden
12:30
Festival op de T
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
AARON BUCHANAN AND THE CULT CLASSICS
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Birth of Joy
EKKO, Utrecht
21:00
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Finale Roos van Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Fischer-Z
De Oosterpoort, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Delta Saints
De Flux, Zaandam
20:00
Gnod
dB's, Utrecht
Selah Sue
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:00
Twenty Sicks
Café The Pocket, Katwijk
20:00
Randy Hansen
Burgerweeshuis, Deventer
Soup
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Faces on TV
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Brad Mehldau Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Instant Composers Pool Orchestra
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Marco Borsato (extra show)
013, Tilburg
vrijdag 11 mei 2018
20:30
AMPA Big Band
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Ampa Jazz Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
On the House: De Baron & Papajahkur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
The Bruceband
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Meadowlake
Vera, Groningen
20:00
Harker / The Windowsill / Video Store
V11, Rotterdam
20:30
Olivia Rudeen / Samuel Lee
Torpedo Theater, Amsterdam
20:30
Bokoesam / Jacin Trill
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Nina June
TivoliVredenburg, Utrecht
Digitalism / Goose
TivoliVredenburg, Utrecht
Selah Sue (acoustic)
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Willem, Papendrecht
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
20:15
Frank Boeijen
Theater de Stoep, Spijkenisse