Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Willem
Enschede
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Flux
Zaandam
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
00:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
C.C. De kern
Wilrijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Brigant
Arnhem
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zalencentrum Concordia
Baflo
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
21:30
Vorstin
Hilversum
van Beresteyn
Veendam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
21:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
StudioGonz
Gouda
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Spant!
Bussum
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Philharmonie Haarlem
Haarlem
23:45
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Metropool
Hengelo
vrijdag 01 maart 2019
19:45
Maan
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Paul de Munnik
Diligentia, Den Haag
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
DeMess, Naarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ellen Valkenburg / James Oesi / Olga Pashchencko
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Oosterpoort, Groningen
Tamino
De Oosterpoort, Groningen
3J'S - Heroes of Music
De Molenberg, Delfzijl
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Willem, Enschede
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
De Flux, Zaandam
Praying Mantis
De Bosuil, Weert
20:00
Sisters Of Suffocation + Dead Sleep (DK)
dB's, Utrecht
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Baptiste W. Hamon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
The Legends - It's a man's world
Cultura, Ede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
17:00
Eerie Wanda
Concerto, Amsterdam
20:30
Eelke
Cinetol, Amsterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
LetsGo - JoeyAK & Paul Sinha
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
a balladeer
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
De Baron / Mummy's A Tree
Brigant, Arnhem
The Pineapple Thief
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Ab Baars Trio / Simon Toldam
Bimhuis, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
21:00
VOF De Kunst
Bibelot, Dordrecht
Delain
Bibelot, Dordrecht
20:30
Stef Bos - Ruimte
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Bakermat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Tania Kross - Carmen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 02 maart 2019
20:00
Jimi Hendrix by The Tightropes
Zalencentrum Concordia , Baflo
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
21:30
Tim Knol | Lost & Found 2
Vorstin, Hilversum
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
19:30
Bishop Gunn
Trix, Antwerpen
19:30
Gestapo Knallmuzik
Trix, Antwerpen
20:00
Kero Kero Bonito
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Mavericks
TivoliVredenburg, Utrecht
Tamino
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
The Bootleg Sixties
Theater Zinin, Nijverdal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater Sneek, Sneek
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Blind Surfer / Chasing Mavericks / Diablos Innocentos
StudioGonz, Gouda
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Spant!, Bussum
20:00
KUENTA
Simplon, Groningen
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Romy Monteiro
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Navarone
Rotown, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
20:30
Sisters Of Suffocation
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Def Americans
Q-Factory, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Status Quo Forever
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Douwe Bob
Podium Victorie, Alkmaar
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Philharmonie Haarlem, Haarlem
23:45
Bart Skils
Patronaat, Haarlem
19:00
Wild Romance
Patronaat, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost
Parktheater, Eindhoven
19:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Joris Voorn Bday Bash
Paradiso, Amsterdam
21:00
Samba Toure
Paradiso, Amsterdam
20:00
RY X
Paradiso, Amsterdam
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Paard, Den Haag
21:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
P60, Amstelveen
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
23:00
DIZZ
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sirenia
Metropool, Hengelo