Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
21:00
De Middenstip
Epe
C.C. De Werft
Geel
20:15
C-Mine
Genk
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:30
StudioGonz
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
23:45
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool
Hengelo
21:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
21:30
Manifesto
Hoorn
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Hege Fonnen
Lemmer
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Bon theater
Medemblik
20:30
De Spot
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
18:00
Little Devil
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De hoogte
Winsum
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
14:00
De Amer
Amen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
16:00
Azotod
De Meern
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Bibelot
Dordrecht
20:00
Dordtse Skills
Dordrecht
15:30
Iduna
Drachten
16:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
zaterdag 02 maart 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
21:00
45ACIDBABIES
C.C. Cayen, Enkhuizen
21:00
Jay Tee & Friends
De Middenstip, Epe
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
20:15
Jools Holland & His R&B Orchestra
C-Mine, Genk
20:00
Status Quo Forever
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:30
Blind Surfer / Chasing Mavericks / Diablos Innocentos
StudioGonz, Gouda
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Goudse Schouwburg, Gouda
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
KUENTA
Simplon, Groningen
20:00
Diggy Dex Karavaan clubtour
De Oosterpoort, Groningen
23:45
Bart Skils
Patronaat, Haarlem
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:00
Wild Romance
Patronaat, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Sirenia
Metropool, Hengelo
21:30
Tim Knol | Lost & Found 2
Vorstin, Hilversum
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
21:30
Kita Menari
Manifesto, Hoorn
23:00
DIZZ
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Kenny B
Gebr. De Nobel, Leiden
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Maiden United
Corneel, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Hege Fonnen, Lemmer
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Lochem, Lochem
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
20:30
Beautiful Strangers - A Celebration of Prince
De Spot, Middelburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
The Bootleg Sixties
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Navarone
Rotown, Rotterdam
19:00
Angelic Upstarts + Arrested Denial + Landmine Heart @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater Sneek, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
18:00
Back Out + Snakebite (D) + Ear Danger + Doodswens
Little Devil, Tilburg
20:00
The Mavericks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
EP Release Car Pets
dB's, Utrecht
Tamino
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
2 Years To Apocalypse / Despicable Heroes / Inferum / The Monolith Dea
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Storm, Winterswijk
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
21:00
VOF De Kunst
De Peppel, Zeist
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Eerie Wanda
Filmtheater Luxor, Zutphen
23:00
Definition Hardcore Presents: Sefa
Hedon, Zwolle
20:30
Carnaval Zero met DJ Malle Mike & DJ Timon
Hedon, Zwolle
zondag 03 maart 2019
15:00
Samba Salad 40 jaar
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Tania Kross - Carmen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
14:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
De Amer, Amen
20:30
Andy Sheppard / Espen Eriksen
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Júníus Meyvant
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Barokopera Amsterdam - De ontmaskering van Peter de Grote
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jean-Michel Blais
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Joost
Paradiso, Amsterdam
Jason Mraz
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Dystinct
Melkweg, Amsterdam
19:30
Idan Raichel
Melkweg, Amsterdam
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
19:00
Neneh Cherry
Melkweg, Amsterdam
17:30
Soham De
Paradiso, Amsterdam
16:00
Baptiste W. Hamon
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Mavericks
De Roma, Antwerpen
16:00
KOZZELTOV
Azotod, De Meern
20:30
KAZKA
Paard, Den Haag
20:00
Secret Rendezvous
Paard, Den Haag
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater RhederArt, Dieren
Luwten
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Fire Harvest
Dordtse Skills, Dordrecht
15:30
Angelic Upstarts
Iduna, Drachten
16:00
House of Rock
Altstadt, Eindhoven
15:00
SUNDAY BLUEZZZZ
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Yann Tiersen
De Oosterpoort, Groningen
.ROOTS #4
Simplon, Groningen
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Freak Kitchen
Duycker, Hoofddorp
00:00
The Bootleg Sixties
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Meindert Talma: De Grote Meindert Talma Voetbal Show
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Wouter Hamel
Gebr. De Nobel, Leiden
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Darkspace
Baroeg, Rotterdam
14:30
Lakshmi - Adem
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Henk Meutgeert / Peter Beets
TivoliVredenburg, Utrecht
Bishop Gunn
De Helling, Utrecht