Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:15
C-Mine
Genk
C.C. De Werft
Geel
21:00
De Middenstip
Epe
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
21:00
Iduna
Drachten
23:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Door
Dordrecht
19:30
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
21:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Spant!
Bussum
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Zalencentrum Concordia
Baflo
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
23:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
23:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cafe Westerdok
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
13:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Allemanswaard
Amerongen
20:00
De Amer
Amen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Hedon
Zwolle
15:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Arto Theater
Schoonhoven
15:00
Baroeg
Rotterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Tuin
Leusden
14:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Duycker
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
16:00
Altstadt
Eindhoven
15:30
Iduna
Drachten
Bibelot
Dordrecht
20:00
Dordtse Skills
Dordrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
16:00
Azotod
De Meern
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 02 maart 2019
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Goudse Schouwburg, Gouda
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Status Quo Forever
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:15
Jools Holland & His R&B Orchestra
C-Mine, Genk
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
21:00
Jay Tee & Friends
De Middenstip, Epe
21:00
45ACIDBABIES
C.C. Cayen, Enkhuizen
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
Freek de Jonge - De Suppoost
Parktheater, Eindhoven
21:00
Super Classics 80s 90s 00s
Iduna, Drachten
23:30
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Bibelot, Dordrecht
21:00
Joy Division Undercover
Bibelot, Dordrecht
20:30
BibelotxDOOR: Abdomen + SØWT
Door, Dordrecht
19:30
Sokół
Bibelot, Dordrecht
Romy Monteiro
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Paard, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Spant!, Bussum
20:00
Kel Assouf
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Fresku - Voordat het te laat is
BREStheater, Brielle
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jimi Hendrix by The Tightropes
Zalencentrum Concordia , Baflo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
23:30
Conflate / Delete / Divato / E-Force / Phantom Phase
Gigant, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Yann Tiersen
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
19:30
Bishop Gunn
Trix, Antwerpen
19:30
Gestapo Knallmuzik
Trix, Antwerpen
23:00
Joris Voorn Bday Bash
Paradiso, Amsterdam
21:00
Samba Toure
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lost Under Heaven
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Fumaca Preta / Bacchanalia / Jasper Stadhouders solo / Sleep Gunner
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Sisters Of Suffocation
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Paul Batto
Cafe Westerdok, Amsterdam
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Mavericks
AFAS Live, Amsterdam
20:00
RY X
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kero Kero Bonito
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Def Americans
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Maan
Melkweg, Amsterdam
19:30
Brendan Perry
Het Zonnehuis, Amsterdam
Pop Evil
Melkweg, Amsterdam
19:00
Hyukoh
Melkweg, Amsterdam
13:30
Ensemble Hermes / Kamerkoor Vocoza / Kobra Ensemble / Vocaal Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
P60, Amstelveen
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Cool Quest
Fluor, Amersfoort
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Allemanswaard, Amerongen
20:00
Baptiste W. Hamon
De Amer, Amen
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
3J'S
De Meester, Almere
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Douwe Bob
Podium Victorie, Alkmaar
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 03 maart 2019
21:00
Samba Toure
Hedon, Zwolle
15:00
DROOG5
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Henk Meutgeert / Peter Beets
TivoliVredenburg, Utrecht
Bishop Gunn
De Helling, Utrecht
20:00
Jeroen van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Magnetics + General Jabbah
dB's, Utrecht
15:00
Anne Müller / Masayoshi Fujita
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Lakshmi - Adem
Arto Theater, Schoonhoven
15:00
Darkspace
Baroeg, Rotterdam
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
14:00
Wouter Hamel
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Meindert Talma: De Grote Meindert Talma Voetbal Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Freak Kitchen
Duycker, Hoofddorp
00:00
The Bootleg Sixties
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Yann Tiersen
De Oosterpoort, Groningen
.ROOTS #4
Simplon, Groningen
15:00
SUNDAY BLUEZZZZ
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
16:00
House of Rock
Altstadt, Eindhoven
15:30
Angelic Upstarts
Iduna, Drachten
Luwten
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Fire Harvest
Dordtse Skills, Dordrecht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater RhederArt, Dieren
20:30
KAZKA
Paard, Den Haag
20:00
Secret Rendezvous
Paard, Den Haag
16:00
KOZZELTOV
Azotod, De Meern
20:00
The Mavericks
De Roma, Antwerpen
20:30
Andy Sheppard / Espen Eriksen
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Júníus Meyvant
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Barokopera Amsterdam - De ontmaskering van Peter de Grote
De Kleine Komedie, Amsterdam