Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
18:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Iduna
Drachten
19:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
23:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:30
Door
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
13:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
21:00
De Middenstip
Epe
20:00
De Meester
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
De hoogte
Winsum
De Hege Fonnen
Lemmer
20:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Cafe Westerdok
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. De Werft
Geel
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C-Mine
Genk
BREStheater
Brielle
Bon theater
Medemblik
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
23:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Allemanswaard
Amerongen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Tuin
Leusden
Simplon
Groningen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
17:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:30
Iduna
Drachten
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
14:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Dordtse Skills
Dordrecht
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
zaterdag 02 maart 2019
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Paard, Den Haag
21:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
P60, Amstelveen
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
23:00
DIZZ
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sirenia
Metropool, Hengelo
20:00
Maan
Melkweg, Amsterdam
Pop Evil
Melkweg, Amsterdam
19:00
Hyukoh
Melkweg, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
21:30
Kita Menari
Manifesto, Hoorn
18:00
Back Out + Snakebite (D) + Ear Danger + Doodswens
Little Devil, Tilburg
20:00
2 Years To Apocalypse / Despicable Heroes / Inferum / The Monolith Dea
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Yann Tiersen
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Super Classics 80s 90s 00s
Iduna, Drachten
19:30
Brendan Perry
Het Zonnehuis, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
23:00
Definition Hardcore Presents: Sefa
Hedon, Zwolle
20:30
Carnaval Zero met DJ Malle Mike & DJ Timon
Hedon, Zwolle
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Goudse Schouwburg, Gouda
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Goudse Schouwburg, Gouda
23:30
Conflate / Delete / Divato / E-Force / Phantom Phase
Gigant, Apeldoorn
20:00
Kenny B
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
The Cool Quest
Fluor, Amersfoort
20:00
Eerie Wanda
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:30
BibelotxDOOR: Abdomen + SØWT
Door, Dordrecht
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
13:30
Ensemble Hermes / Kamerkoor Vocoza / Kobra Ensemble / Vocaal Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Beautiful Strangers - A Celebration of Prince
De Spot, Middelburg
21:00
VOF De Kunst
De Peppel, Zeist
20:00
Diggy Dex Karavaan clubtour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
De Nieuwe Regentes, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
21:00
Jay Tee & Friends
De Middenstip, Epe
20:00
3J'S
De Meester, Almere
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Hege Fonnen, Lemmer
20:00
Baptiste W. Hamon
De Amer, Amen
20:00
EP Release Car Pets
dB's, Utrecht
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:00
Maiden United
Corneel, Lelystad
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
Cinetol, Amsterdam
20:00
Paul Batto
Cafe Westerdok, Amsterdam
20:00
Kel Assouf
Cactus Muziekcentrum, Brugge
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
21:00
45ACIDBABIES
C.C. Cayen, Enkhuizen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jools Holland & His R&B Orchestra
C-Mine, Genk
Fresku - Voordat het te laat is
BREStheater, Brielle
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
20:30
Lost Under Heaven
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Fumaca Preta / Bacchanalia / Jasper Stadhouders solo / Sleep Gunner
Bimhuis, Amsterdam
23:30
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Bibelot, Dordrecht
21:00
Joy Division Undercover
Bibelot, Dordrecht
19:30
Sokół
Bibelot, Dordrecht
19:00
Angelic Upstarts + Arrested Denial + Landmine Heart @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Allemanswaard, Amerongen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
The Mavericks
AFAS Live, Amsterdam
zondag 03 maart 2019
20:30
Henk Meutgeert / Peter Beets
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jeroen van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Anne Müller / Masayoshi Fujita
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater RhederArt, Dieren
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
.ROOTS #4
Simplon, Groningen
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
SUNDAY BLUEZZZZ
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:00
Samba Salad 40 jaar
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Joost
Paradiso, Amsterdam
17:30
Soham De
Paradiso, Amsterdam
16:00
Baptiste W. Hamon
Paradiso, Amsterdam
20:30
KAZKA
Paard, Den Haag
20:00
Secret Rendezvous
Paard, Den Haag
20:00
Meindert Talma: De Grote Meindert Talma Voetbal Show
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Dystinct
Melkweg, Amsterdam
19:30
Idan Raichel
Melkweg, Amsterdam
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
19:00
Neneh Cherry
Melkweg, Amsterdam
15:00
DROOG5
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Tania Kross - Carmen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:30
Angelic Upstarts
Iduna, Drachten
20:00
Jean-Michel Blais
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:00
Samba Toure
Hedon, Zwolle
14:00
Wouter Hamel
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Freak Kitchen
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Fire Harvest
Dordtse Skills, Dordrecht
20:00
The Mavericks
De Roma, Antwerpen
20:00
Yann Tiersen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Barokopera Amsterdam - De ontmaskering van Peter de Grote
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bishop Gunn
De Helling, Utrecht