Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Allemanswaard
Amerongen
Werftheater
Utrecht
21:00
P60
Amstelveen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
De hoogte
Winsum
Rotown
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Cafe Westerdok
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Melkweg
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
C.C. De Werft
Geel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
21:00
Iduna
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:00
De Peppel
Zeist
23:30
Bibelot
Dordrecht
19:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Simplon
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:30
Iduna
Drachten
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
14:00
De Amer
Amen
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Altstadt
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
16:00
Azotod
De Meern
14:30
Arto Theater
Schoonhoven
Bibelot
Dordrecht
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
zaterdag 02 maart 2019
23:00
Joris Voorn Bday Bash
Paradiso, Amsterdam
21:00
Joy Division Undercover
Bibelot, Dordrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
20:00
Kel Assouf
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Kenny B
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Kero Kero Bonito
Tolhuistuin, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
21:30
Kita Menari
Manifesto, Hoorn
20:00
KUENTA
Simplon, Groningen
20:30
Lost Under Heaven
Bitterzoet, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
20:00
Maan
Melkweg, Amsterdam
21:00
Maiden United
Corneel, Lelystad
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Allemanswaard, Amerongen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
21:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
P60, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
Navarone
Rotown, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Paul Batto
Cafe Westerdok, Amsterdam
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Lochem, Lochem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Pop Evil
Melkweg, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
Romy Monteiro
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
RY X
Paradiso, Amsterdam
21:00
Samba Toure
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sirenia
Metropool, Hengelo
20:30
Sisters Of Suffocation
Q-Factory, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sokół
Bibelot, Dordrecht
20:00
Status Quo Forever
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
21:00
Super Classics 80s 90s 00s
Iduna, Drachten
Tamino
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Paard, Den Haag
00:00
The Bootleg Sixties
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
The Cool Quest
Fluor, Amersfoort
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Mavericks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Mavericks
AFAS Live, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
21:30
Tim Knol | Lost & Found 2
Vorstin, Hilversum
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:00
VOF De Kunst
De Peppel, Zeist
23:30
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Bibelot, Dordrecht
19:00
Wild Romance
Patronaat, Haarlem
20:00
Yann Tiersen
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
zondag 03 maart 2019
.ROOTS #4
Simplon, Groningen
20:30
Andy Sheppard / Espen Eriksen
Bimhuis, Amsterdam
15:30
Angelic Upstarts
Iduna, Drachten
15:00
Anne Müller / Masayoshi Fujita
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Baptiste W. Hamon
Paradiso, Amsterdam
20:15
Barokopera Amsterdam - De ontmaskering van Peter de Grote
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bishop Gunn
De Helling, Utrecht
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
14:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
De Amer, Amen
15:00
Darkspace
Baroeg, Rotterdam
15:00
DROOG5
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:30
Dystinct
Melkweg, Amsterdam
20:00
Freak Kitchen
Duycker, Hoofddorp
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Henk Meutgeert / Peter Beets
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
House of Rock
Altstadt, Eindhoven
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
19:30
Idan Raichel
Melkweg, Amsterdam
Jason Mraz
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jean-Michel Blais
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Jeroen van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Joost
Paradiso, Amsterdam
20:30
Júníus Meyvant
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
KAZKA
Paard, Den Haag
16:00
KOZZELTOV
Azotod, De Meern
14:30
Lakshmi - Adem
Arto Theater, Schoonhoven
Luwten
Bibelot, Dordrecht
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Meindert Talma: De Grote Meindert Talma Voetbal Show
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Neneh Cherry
Melkweg, Amsterdam
15:00
Samba Salad 40 jaar
Podium Victorie, Alkmaar