Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Veur Theater
Leidschendam
07:30
Het Pompstation
Amsterdam
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Reggehof
Goor
21:00
De Pul
Uden
21:00
De Peppel
Zeist
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
23:00
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Amsterdam
Cafe de Doelen
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Brandstof
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:00
013
Tilburg
’t VlechtTheater
Noordwolde
19:30
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
19:30
Vera
Groningen
00:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 08 maart 2019
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
07:30
Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
20:00
Snelle - Beetje Bij Beetje Tour
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Goudse Schouwburg, Gouda
Joris Linssen & caramba - Raak!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Flavium - 50 Year Anniversary Show
Gigant, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash
Gigant, Apeldoorn
19:30
Lillith
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Digital Underground
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Genesis Project
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Fluor, Amersfoort
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
20:30
Fumaça Preta
EKKO, Utrecht
20:15
Diggy Dex Karavaan clubtour
Effenaar, Eindhoven
Heino
Effenaar, Eindhoven
23:00
Fiesta Macumba / Fiesta Macumba Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
20:15
a balladeer
Doornroosje, Nijmegen
Kamelot
Doornroosje, Nijmegen
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
DeLaMar, Amsterdam
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Skâns, Gorredijk
20:00
The Kik Hertaalt!
De Reggehof, Goor
21:00
Sisters Of Suffocation
De Pul, Uden
21:00
2 Years To Apocalypse / Inferum / Onegodless
De Peppel, Zeist
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Molenberg, Delfzijl
Romy Monteiro
De Meenthe, Steenwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hausmagger
De Helling, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tragedy
De Bosuil, Weert
20:00
Seein' Red / Tense Reaction
dB's, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Cultura, Ede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cpunt Theater, Hoofddorp
23:00
Afrolosjes / Jamrock
Corneel, Lelystad
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Concertgebouw, Amsterdam
Remy van Kesteren
Cafe de Doelen, Amsterdam
20:00
Whispering Sons
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Mike Plume
Cacaofabriek, Helmond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Guzmán
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Winne
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
BREStheater, Brielle
20:00
Club 3voor12 Dordrecht
Brandstof, Dordrecht
Don Airey
Boerderij, Zoetermeer
23:00
Rough Diamonds / Round Midnight
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Dochters Van Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
21:00
Physical Graffiti
Bibelot, Dordrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
21:00
Vida
Altstadt, Eindhoven
Vida
Altstadt, Eindhoven
20:00
Kenny B
013, Tilburg
zaterdag 09 maart 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
19:30
SEPTICFLESH (GR) + KRISIUN (BR) + DIABOLICAL (SE) + XAON
Willemeen, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Caroline in't Veld
Werftheater, Utrecht
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
19:30
God Dethroned
Vera, Groningen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
van Beresteyn, Veendam
20:00
Dance With The Dead
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Theaterzaal, Zwevegem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
The Bootleg Sixties
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Daisy Correia
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Remy van Kesteren
Theater de Kom, Nieuwegein
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater de Kampanje, Den Helder
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Aan de Slinger, Houten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bastille
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
20:00
Teske
Simplon, Groningen
Lakshmi - Adem
Schouwburg Het Park, Hoorn