Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Cafe The Other Side
Peer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Gruitpoort
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Musis
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
EKKO
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
dinsdag 15 mei 2018
Saman Amini
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Stanley Clarke / The Stanley Clarke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Max Frost
TivoliVredenburg, Utrecht
Isaac Gracie
TivoliVredenburg, Utrecht
God is an Astronaut
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Seether
TivoliVredenburg, Utrecht
Clap Your Hands Say Yeah!
Tolhuistuin, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Wilminktheater, Enschede
woensdag 16 mei 2018
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
Dotan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Metropole Orkest Bigband & China Moses
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Meindert Talma
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
The Prowlers
Cafe The Other Side, Peer
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
Saman Amini
De Gruitpoort, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia
Deventer Schouwburg, Deventer
Isaac Gracie
Doornroosje, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
Frank Boeijen
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Live Stage Marnix, Bennekom
20:00
Groove Circus
Melkweg, Amsterdam
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert 2018
Metropool, Hengelo
20:30
Her Majesty
Musis, Arnhem
20:15
Borodin Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wrekmeister Harmonies
Paard, Den Haag
22:00
Towkio
Paradiso, Amsterdam
Baxter Dury
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Vamps
Paradiso, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Borsato
Sportpaleis, Antwerpen
MeisjeDjamila
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Stathe Sessie: Cari Cari
Stathe, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
20:00
The Visual / San Dollar / Yasmine
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
We Are Scientists
Trix, Antwerpen
20:30
Wiegedood
Vera, Groningen
12:30
Lunchconcert: Marketa Palová
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
donderdag 17 mei 2018
Di-rect
013, Tilburg
Lara Fabian
AFAS Live, Amsterdam
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
20:30
Jaimeo Brown Transendence
Bimhuis, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Amplifier
Boerderij, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Ari Roar
Cinetol, Amsterdam
20:15
Diggy Dex
Cultura, Ede
20:00
Bon Sjef & Phill Ballins
dB's, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
MeisjeDjamila
De Oosterpoort, Groningen
Brutus / Russian Circles
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dennis Kivit
Duycker, Hoofddorp
20:00
DOOMSTAD #4
EKKO, Utrecht
19:30
Benjamin Fro / Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Hedon, Zwolle
21:00
Ruben Hein
Hedon, Zwolle
19:30
Duo Laroo/Byrd / Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
20:30
Saman Amini
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
19:30
Radio Moscow
Melkweg, Amsterdam
We Are Scientists
Melkweg, Amsterdam
22:00
Awkward I
Merleyn, Nijmegen
20:00
Michael Prins
Mezz, Breda
20:15
Ricercar Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
10 jaar 3JS
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Isaac Gracie
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Noord Nederlands Orkest @ Neushoorn: Koperblazers
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #68' - ft. The Last Baron + Maggie Dae
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Ex
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Nick & Simon
Orpheus, Apeldoorn