Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Cafe The Other Side
Peer
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Stathe
Utrecht
De Gruitpoort
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Flint
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
Sportpaleis
Antwerpen
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
Doornroosje
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Domijnen
Sittard
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater de Schalm
Veldhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Hedon
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
19:30
De Oosterpoort
Groningen
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Hof 88
Almelo
dinsdag 15 mei 2018
God is an Astronaut
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Get Busy
Melkweg, Amsterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dave East
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Clap Your Hands Say Yeah!
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Black Milk
Paard, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
3TEETH
Duycker, Hoofddorp
woensdag 16 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Wrekmeister Harmonies
Paard, Den Haag
20:30
Wiegedood
Vera, Groningen
20:00
We Are Scientists
Trix, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
Towkio
Paradiso, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
20:00
The Visual / San Dollar / Yasmine
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Vamps
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Prowlers
Cafe The Other Side, Peer
20:00
The Elvis Concert 2018
Metropool, Hengelo
20:30
Stathe Sessie: Cari Cari
Stathe, Utrecht
Saman Amini
De Gruitpoort, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
20:30
Metropole Orkest Bigband & China Moses
Bimhuis, Amsterdam
MeisjeDjamila
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Meindert Talma
Burgerweeshuis, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
Marco Borsato
Sportpaleis, Antwerpen
12:30
Lunchconcert: Marketa Palová
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leonie Meijer - Bella Italia
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Isaac Gracie
Doornroosje, Nijmegen
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Her Majesty
Musis, Arnhem
20:00
Groove Circus
Melkweg, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Frank Boeijen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
Dotan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Live Stage Marnix, Bennekom
Daniel Lohues
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Borodin Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Baxter Dury
Paradiso, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 17 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
We Are Scientists
Melkweg, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
The King's Rhythm Crew
P60, Amstelveen
20:00
The Ex
Nieuwe Nor, Heerlen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
Son Mieux / The Brahms
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sherwood at the controls feat. Creation Rebel
Paard, Den Haag
20:30
Saman Amini
Meervaart, Amsterdam
21:00
Ruben Hein
Hedon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Hedon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Ricercar Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
RHEA
Paard, Den Haag
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Radio Moscow
Melkweg, Amsterdam
20:30
Psychotic Lumberjacks
Simplon, Groningen
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
Noord Nederlands Orkest @ Neushoorn: Koperblazers
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Nico & Vinz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nick & Simon
Orpheus, Apeldoorn
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Michael Prins
Mezz, Breda
19:30
MeisjeDjamila
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
Lara Fabian
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo