Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
19:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Mezz
Breda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Simplon
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
P60
Amstelveen
Theater Ins Blau
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
013
Tilburg
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Paard
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Groene Engel
Oss
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Grounds
Rotterdam
Dok6
Panningen
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Doopsgezinde Kerk Zwolle
Zwolle
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Wilminktheater
Enschede
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grote Kerk Enschede
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
21:30
De Bosuil
Weert
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
donderdag 17 mei 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Lara Fabian
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Bovengrens
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
19:30
MeisjeDjamila
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Michael Prins
Mezz, Breda
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nick & Simon
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Nico & Vinz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Noord Nederlands Orkest @ Neushoorn: Koperblazers
Neushoorn, Leeuwarden
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater De Veste, Delft
20:30
Psychotic Lumberjacks
Simplon, Groningen
19:30
Radio Moscow
Melkweg, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Humorcollege
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
RHEA
Paard, Den Haag
20:15
Ricercar Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Hedon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Ruben Hein
Hedon, Zwolle
20:30
Saman Amini
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sherwood at the controls feat. Creation Rebel
Paard, Den Haag
Son Mieux / The Brahms
Tolhuistuin, Amsterdam
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
The Ex
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The King's Rhythm Crew
P60, Amstelveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
We Are Scientists
Melkweg, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
vrijdag 18 mei 2018
20:15
3J'S
Markant Uden, Uden
20:15
3Koteboebo
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Alex Ploeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anneke van Giersbergen / Residentie Orkest
013, Tilburg
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
S.C.C. De Enck, Oirschot
Awkward I
Altstadt, Eindhoven
20:15
Bassekou Kouyaté en Habib Koité
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Birth of Joy
Podium Victorie, Alkmaar
Blaudzun
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bökkers
Podium Victorie, Alkmaar
Bokoesam / Jacin Trill
Paard, Den Haag
20:00
Calandrya | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
Carnation / Izegrim
Groene Engel, Oss
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
China Moses / Metropole Orkest Bigband
TivoliVredenburg, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Crystal Dream
Bibelot, Dordrecht
Daniel Lohues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
De Likt
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Dead Bronco
Vera, Groningen
20:30
Def Americans: 50 years of Folsom Prison
Fluor, Amersfoort
20:00
Di-rect
Luxor Live, Arnhem
20:00
Diggy Dex
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Distillator
Metropool, Hengelo
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
For Evigt (Volbeat Tribute)
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Frank Boeijen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Fred Wesley ft. Générations
Grounds, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Dok6, Panningen
19:30
George van Houts - Kom Plot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Golden Caves / The Rushians
Baroeg, Rotterdam
20:00
Gundelach
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hamish Anderson
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Gigant, Apeldoorn
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
20:00
Henriëtte de Groot
Doopsgezinde Kerk Zwolle, Zwolle
20:15
Her Majesty
Junushoff Theater, Wageningen
Herman van Veen
Wilminktheater, Enschede
23:45
Hypercolour w/ Cedric Maison - Luke Vibert - Mor Elian
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jeangu Macrooy
Grote Kerk Enschede, Enschede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jetse de Jong Trio / Manon Nijenhuis
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
21:30
Joep Pelt
De Bosuil, Weert
20:00
Johan
De Oosterpoort, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
20:00
julian Sas / de Bintangs
Duycker, Hoofddorp
20:30
Jungle By Night
Burgerweeshuis, Deventer