Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
van Beresteyn
Veendam
19:30
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Willemeen
Arnhem
’t VlechtTheater
Noordwolde
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
15:00
Baroeg
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Cinetol
Amsterdam
20:45
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Doelen
Rotterdam
15:30
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Edam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Perifeer
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
12:00
DNK
Assen
19:30
Effenaar
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
00:00
Hoftheater
Raalte
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Lux
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
00:00
Munttheater
Weert
15:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paleis 12
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
10:00
Paradiso
Amsterdam
18:30
Patronaat
Haarlem
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Simplon
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Taverne
Bergen
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
15:00
Theater De Kik
Elst
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
16:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Spant!
Bussum
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
zaterdag 09 maart 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
The Bootleg Sixties
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Theaterzaal, Zwevegem
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dance With The Dead
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
van Beresteyn, Veendam
19:30
God Dethroned
Vera, Groningen
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
20:30
Caroline in't Veld
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
SEPTICFLESH (GR) + KRISIUN (BR) + DIABOLICAL (SE) + XAON
Willemeen, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
zondag 10 maart 2019
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
ATLAS Theater, Emmen
15:00
Wildstreet + L.A. Cobra + Strÿkenine + Superhorror @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
16:00
Marco Martens
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:30
ADHD (NL)
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Niels Duffhuës
Cacaofabriek, Helmond
Bass Drum Of Death
Cinetol, Amsterdam
20:45
Peter Beets
Club Dauphine, Amsterdam
20:00
THE STOMPIN' RIFF RAFFS
dB's, Utrecht
20:00
Linet & Medfest Ensemble
De Doelen, Rotterdam
15:30
Genesis Project
De Flux, Zaandam
The Space Age Travellers
De Harmonie, Edam
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
ENSEMBLE EXTRA ORDINAIR
De Perifeer, Deventer
20:15
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
12:00
James Oesi
DNK, Assen
19:30
The Magic Of Motown
Effenaar, Eindhoven
16:15
Samuel Jack
Gigant, Apeldoorn
00:00
Clean Pete - Afblijven
Hoftheater, Raalte
15:30
Baer Traa
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
17:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Raymond van het Groenewoud
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Mercy John
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Hollands Glorie
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Jane Bunnett & Maqueque
Lux, Nijmegen
Gus Dapperton
Melkweg, Amsterdam
20:00
Heino
Metropool, Hengelo
20:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Mezz, Breda
20:00
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers
Mezz, Breda
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Munttheater, Weert
15:00
H.B.Stroll
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Blue Planet II Live in concert
Paleis 12, Brussel
22:00
Madison McFerrin
Paradiso, Amsterdam
Oneida
Paradiso, Amsterdam
Lizz Wright
Paradiso, Amsterdam
16:00
Kris Delmhorst
Paradiso, Amsterdam
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Carlijn Bouten
Paradiso, Amsterdam
18:30
Bloodshot Dawn / Virvum
Patronaat, Haarlem
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Philharmonie Haarlem, Haarlem
15:45
Victorie Sunday Sessions: Do
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
These People
PopEi, Eindhoven
21:00
The Gladiators
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Ida Nielsen Band
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Eric Visser / Sylvia Houtzager
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Wouter Hamel
Simplon, Groningen
Shawn Mendes
Sportpaleis, Antwerpen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Pheromones
Taverne, Bergen
17:00
Ruud Houweling
Taverne De Waag, Haarlem
Tania Kross - Carmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Bussel, Oosterhout
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater De Kik, Elst
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
The Bootleg Sixties
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
15:00
ORPHEO Concert - Evgeny Konnov
Theater Kerkrade, Kerkrade
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Ida Nielsen Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kamelot
Trix, Antwerpen
15:00
Soul Secret + Cirrha Niva
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Genesis Project
Zaantheater, Zaandam
Bastille
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 11 maart 2019
20:00
Frans Bauer
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:00
The Blaze
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Night Lovell
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Tim Knol - Lost & Found 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Fulcotheater, IJsselstein
19:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
16:00
Three Faces
Meervaart, Amsterdam
Godsmack
Melkweg, Amsterdam
19:00
Brother Ali
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kris Delmhorst / Krista Detor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Post Malone
Sportpaleis, Antwerpen
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen