Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Der Aa-theater
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kruisherenkapel
Uden
Theater Gooiland
Hilversum
Scheldetheater
Terneuzen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Den heuvel
Alphen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Ter Dilft
Bornem
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Munttheater
Weert
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Dok6
Panningen
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Boerderij
Huizen
Q-Factory
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Podium Vlieland
Vlieland
Theater Sneek
Sneek
Musis
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kattendans
Bergeijk
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Basiliek
Veenendaal
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater Ludens
Voorburg
15:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Concertgebouw
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
OCCII
Amsterdam
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
woensdag 13 maart 2019
20:30
Frank Blueka
Der Aa-theater, Groningen
21:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Crooked Colours
Merleyn, Nijmegen
donderdag 14 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Kruisherenkapel, Uden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Ter Dilft, Bornem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
The Bootleg Sixties
Munttheater, Weert
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Dok6, Panningen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ruben Hein
Theater De Boerderij, Huizen
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Q-Factory, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anneke van Giersbergen - Inchecken
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Willow Mae
De Basiliek, Veenendaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
15:00
Lakshmi - Adem
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Picture This
Melkweg, Amsterdam
19:30
Meg Mac
Paradiso, Amsterdam
19:30
How to Dress Well
Trix, Antwerpen
19:45
Tommy Emmanuel/Simo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Fleetwood Mac - The Incredible Story
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Loreena McKennitt
Concertgebouw, Amsterdam
The Hollies
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Kris Delmhorst
Luxor Live, Arnhem
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urban Myth - Celia!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Kabaka Pyramid
Melkweg, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Muziekcentrum Enschede, Enschede
CUT_
Paard, Den Haag
20:00
Toontje Lager
Patronaat, Haarlem
20:00
Broken Brass Ensemble
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Paris
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Raggende Manne
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Live at LOLA: Trophy Jump [CRO] Final Impact [DE] Zuna [NL]
LOLA050, Groningen
20:00
Ten Years After
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Heldon
OCCII, Amsterdam
20:00
Siberian Oxygen / Wouter Maryne
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:00
John Coghlan's Quo
Manifesto, Hoorn
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
De Kift
Luxor Live, Arnhem
The Blaze
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Paul de Munnik
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
The Kik Hertaalt!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Teske
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Le Mystère des Voix Bulgares / Lisa Gerrard
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Seasick Steve
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Live Stage Marnix, Bennekom