Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Doopsgezinde Kerk Zwolle
Zwolle
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:15
De Cammeleur
Dongen
21:30
De Bosuil
Weert
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:30
Cinetol
Amsterdam
21:30
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. De Bunder
Moorslede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Baroeg
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Wilminktheater
Enschede
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stichting toma
Wormerveer
21:00
Stathe
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
23:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
Poppodium Volt
Sittard
20:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Pacific Parc
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 18 mei 2018
20:00
Henriëtte de Groot
Doopsgezinde Kerk Zwolle, Zwolle
Fuad Hassen - Held
Dok6, Panningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:00
The Ex
De Spot, Middelburg
20:00
Johan
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
De Harmonie, Leeuwarden
Leonie Meijer - Bella Italia
De Domijnen, Sittard
20:15
Piepschuim
De Cammeleur, Dongen
21:30
Joep Pelt
De Bosuil, Weert
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:30
Kitchenette
Cinetol, Amsterdam
21:30
Stompin' Grounds
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Nick & Simon
Chassé Theater, Breda
20:30
Hamish Anderson
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Vandeven Band
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. Nesterlé, Nistelrode
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jungle By Night
Burgerweeshuis, Deventer
Pearl Jam UK
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Ralph Alessi This Against That ft. Ravi Coltrane
Bimhuis, Amsterdam
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
21:00
Crystal Dream
Bibelot, Dordrecht
19:30
Golden Caves / The Rushians
Baroeg, Rotterdam
Awkward I
Altstadt, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sjors van der Panne
Agnietenhof, Tiel
Anneke van Giersbergen / Residentie Orkest
013, Tilburg
19:30
Moeders Mooiste
013, Tilburg
21:00
Ragin' Pussy
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
zaterdag 19 mei 2018
Herman van Veen
Wilminktheater, Enschede
20:30
Martin Fondse
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
L.A. Vation
Vorstin, Hilversum
Monster Magnet
Vera, Groningen
20:00
Carter Sampson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bokoesam / Jacin Trill
TivoliVredenburg, Utrecht
Ólafur Arnalds
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nick & Simon
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Gooiland, Hilversum
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Her Majesty
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Frank Boeijen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:45
Thomas Melchior, Pele, Herra
Sugar Factory, Amsterdam
23:45
Hypercolour w/ Mor Elian, Luke Vibert, Cedric Maison
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Sin Pausa
Stichting toma, Wormerveer
21:00
Stennis
Stathe, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marco Borsato
Sportpaleis, Antwerpen
23:00
Machtig: Phace + Halogenix + Doctrine & more
Simplon, Groningen
20:00
Awkward I / Nele Needs A Holiday
Simplon, Groningen
20:00
The Hollies
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Saman Amini
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniel Lohues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Posttheater, Arnhem
DeWolff
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Always The Sun / Non-Alignment Pact
PopEi, Eindhoven
16:00
Stonerfall
Podium Victorie, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
De Raad van Toezicht
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
The Ex
Patronaat, Haarlem
20:30
Jan Akkerman & Band - 70 Anniversary tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Wara from the NBHD
Paradiso, Amsterdam
20:00
Donnie (NL)
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lisa Leblanc
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bear Valour
Paco Plumtrek, Almelo
Rectum Raiders
Pacific Parc, Amsterdam
Anneke van Giersbergen / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:00
Son Mieux / The Brahms
Paard, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Live At Amsterdamse Bostheater - Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Birth of Joy
Oefenbunker, Landgraaf
23:00
Nightshift Presents: Local Legends '18
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Bruut!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Diggy Dex
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Sound of Seattle (USA) + Sister May (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Blaudzun
Mezz, Breda
21:00
Steffen Morrison
Metropool, Hengelo
20:00
MeisjeDjamila
Metropool, Hengelo
19:30
Noah Kahan
Melkweg, Amsterdam
16:00
Amsterdam Metalfest
Melkweg, Amsterdam