Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
20:30
Hedon
Zwolle
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Dynamo
Eindhoven
Dok6
Panningen
20:00
DNK
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Spot
Middelburg
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:00
Cultuurpodium De Speelplaats
Ysselsteyn
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
18:30
Baroeg
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
AINSI
Maastricht
AINSI
Maastricht
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Waregem Expo
Waregem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
donderdag 21 maart 2019
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Black Box Revelation
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Broken Brass Ensemble
Mezz, Breda
20:00
Toontje Lager
Mezz, Breda
22:00
Belzebong / The Necromancers
Merleyn, Nijmegen
20:00
CNCO
Melkweg, Amsterdam
20:00
First Breath After Coma
Melkweg, Amsterdam
20:30
Broeder Dieleman / Wannes Cappelle
Luxor Live, Arnhem
Panic! At The Disco
Lotto Arena, Antwerpen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Church of Cash
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Charlie Winston
Koninklijk Circus, Brussel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Kik Hertaalt!
Jan van Besouw, Goirle
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
The Strumbellas
Het Zonnehuis, Amsterdam
Ruben Hein
Het Klooster, Woerden
20:30
Son Mieux
Hedon, Zwolle
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
21:00
Graham Bonnet
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
White Lies
Effenaar, Eindhoven
20:00
Maaike Ouboter - Vanaf nu is het van jou
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Normandie
Dynamo, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
DNK, Assen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Songs from the Heart: afgunst & geloof
De Spot, Middelburg
20:15
Lakshmi - Adem
De Poorterij, Zaltbommel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
20:00
Jodymoon
Cultuurpodium De Speelplaats, Ysselsteyn
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Robert Jan Stips - RJSOLO
Cultura, Ede
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tiny Ruins
Cinetol, Amsterdam
20:15
Dan Stuart
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jon and Roy
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Linus+Økland/Van Heertum/Zach
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Soundgarden Lives!
Bibelot, Dordrecht
18:30
Submit Fest presents: Infected Rain + Dust In Mind + Klogr
Baroeg, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
AINSI, Maastricht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Mike Shinoda
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Habib Koité & Bamada
013, Tilburg
vrijdag 22 maart 2019
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
22:00
Def Americans
Xinix, Nieuwendijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Gabriel Rios
Waregem Expo, Waregem
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Ernst Jansz
Vorstin, Hilversum
22:00
Screaming Females
Vera, Groningen
Roo Panes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Julia Zahra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dana Winner
TivoliVredenburg, Utrecht
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Legendary Albums - Bruce Springsteen
Theater Kerkrade, Kerkrade
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Dan Stuart
Theater in de Steeg, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Theater De Verwachting, Ritthem
Ruben Hein
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
The Bootleg Sixties
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Bertolf - Soelaas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater de Bussel, Oosterhout
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater Bouwkunde, Deventer
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
KVS - Malcolm X
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
BEER muziektheater - Mijn zus woont op de schoorsteenmantel 9+
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum