Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Zwerver
Oostende
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
18:30
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
dB's
Utrecht
20:00
Cultuurcentrum Diest
Diest
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Wolbodo
Delft
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:00
P3
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
dinsdag 05 juni 2018
20:30
The Psychedelic Furs
Paradiso, Amsterdam
Shooter Jennings
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ben Glover
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jetty Mathurin / Babs Gons / Gery Mendes / Shishani / Wordbites
Melkweg, Amsterdam
Why Don't We
Melkweg, Amsterdam
Daniel Lohues
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Tegen De Stroom In - Tijn Heijblom Quartet
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Eli 'Paperboy' Reed
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Eli 'Paperboy' Reed
Bitterzoet, Amsterdam
Beck
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bryan Ferry / Metropole Orkest
AFAS Live, Amsterdam
Limp Bizkit
013, Tilburg
woensdag 06 juni 2018
20:30
HangOpWoensdag
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The BellRays
Vera, Groningen
20:00
Fais
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Los Pirañas
TivoliVredenburg, Utrecht
Babymetal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Pieter Verelst
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniel Lohues
Theater De Kolk, Assen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Kevin
Paradiso, Amsterdam
John Cleese - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Alexisonfire
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stephen Lynch
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Marcus King Band
De Zwerver, Oostende
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Her Majesty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
20:00
Beck
Ancienne Belgique (AB), Brussel
donderdag 07 juni 2018
15:00
Case Mayfield / Emil Landman / Jeangu Macrooy / VanWyck / Yori Swart
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
22:00
Magic Wands (USA)
Vera, Groningen
20:00
Meindert Talma
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Diggy Dex
Theater De Veste, Delft
Fuad Hassen - Held
Theater de Schalm, Veldhoven
Trijntje Oosterhuis
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Indie In Town
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Visions of War
Stroomhuis, Eindhoven
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Her Majesty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Astronaut
Simplon, Groningen
20:30
Cordovas
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Club Pussycat - Charmless i, Dirk & Tapetoy
Podium Victorie, Alkmaar
John Cleese
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
Polarized
Paard, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Orpheus, Apeldoorn
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #69' - ft. Cal & The Leavin' Train + Mirror Ma
Nieuwe Nor, Heerlen
18:30
David Benjamin
Mezz, Breda
Camel
Metropool, Hengelo
20:00
Los Pirañas
Melkweg, Amsterdam
19:00
Roy Woods
Melkweg, Amsterdam
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bryan Ferry / Metropole Orkest
Lotto Arena, Antwerpen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
COMEDY NIGHT
Hedon, Zwolle
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Josbros
EKKO, Utrecht
21:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Dok6, Panningen
Waylon
De Oosterpoort, Groningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
The BellRays
dB's, Utrecht
20:00
The Levellers
Cultuurcentrum Diest, Diest
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Chassé Theater, Breda
20:30
Earthgang / J.I.D.
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Sari Schorr
Bibelot, Dordrecht
20:00
Sparks
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 08 juni 2018
20:15
Der Ring ohne Worte
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Wolpop Noise: Colloid / Fckn Bstrds / Boris Scorpio and more
Wolbodo, Delft
20:30
Linde Schöne
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
David Benjamin
TivoliVredenburg, Utrecht
Kiefer Sutherland
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Her Majesty
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Hillsphere
Sugar Factory, Amsterdam
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Kristel
Simplon, Groningen
20:00
Bare Jams
Simplon, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Ziggy Played Guitar
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Julian Sas
Podium Victorie, Alkmaar
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
The Restarts
Patronaat, Haarlem
22:00
Meschiya Lake & Dizzy Birds
Paradiso, Amsterdam
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:00
O'G3NE / StukTV / Vinchenzo
Paard, Den Haag
20:00
NINA SIMONE by Jazz Orchestra of the Concertgebouw feat. Sabrina Stark
P60, Amstelveen
20:00
Terug naar de kern
P3, Purmerend
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:30
JP & The Seeger Session Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Brigitte Kaandorp
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal