Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Doelen
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Grenswerk
Venlo
19:30
dB's
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Effenaar
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
De Marktkantine
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
12:00
P3
Purmerend
19:00
De Klos
Emmeloord
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:30
Baroeg
Rotterdam
23:00
Hedon
Zwolle
Openluchttheater Cabrio
Soest
Sparta Stadion 'Het Kasteel'
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
14:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:30
Vera
Groningen
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
13:00
Goffertpark
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Luxor Live
Arnhem
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Café De Speeltuin
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Altstadt
Eindhoven
Manifesto
Hoorn
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
12:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Groene Engel
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
De Spot
Middelburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
Hedon
Zwolle
22:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Q-Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
19:30
Paard
Den Haag
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
13:30
Gigant
Apeldoorn
20:15
Flint
Amersfoort
vrijdag 01 juni 2018
23:45
Paralell w/ Wolf + Lamb
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Peach Pit
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ryan McGarvey
Metropool, Hengelo
20:15
Stef Bos - Kern
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Suritoppers
Meervaart, Amsterdam
20:30
Temko
De Doelen, Rotterdam
21:00
The Dirty Denims
Little Devil, Tilburg
21:00
The Sore Losers
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Tim Akkerman sings The Boss
Grenswerk, Venlo
19:30
Toke / Year of the Cobra
dB's, Utrecht
20:30
Toon Roos & Friends
Bimhuis, Amsterdam
22:30
Trian Kayhatu
Paradiso, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
De Nieuwe Kolk, Assen
Waylon
Effenaar, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 02 juni 2018
21:00
The Dutch Eagles - Fly like an Eagle
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
ABBA - tribute
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
21:00
Anderson East
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
AOA By Night - De Marktkantine
De Marktkantine, Amsterdam
23:30
Arnabeat
Melkweg, Amsterdam
12:00
AttitudeFest
P3, Purmerend
19:00
Backland
De Klos, Emmeloord
Ben Folds
Paradiso, Amsterdam
20:00
Big Ups
Cinetol, Amsterdam
23:00
Black Dynamite / Duke Hugh / Makala / Pushin Wood
Vera, Groningen
20:30
Bob Reynolds Group
Bimhuis, Amsterdam
16:30
Boneheadz / Snaggletoöth / The Dutch Disciples / Vandale
Baroeg, Rotterdam
23:00
Breakbaar Ft. The Outsiders
Hedon, Zwolle
Brigitte Kaandorp
Openluchttheater Cabrio, Soest
Broederliefde & Friends
Sparta Stadion 'Het Kasteel', Rotterdam
20:30
Cheap Thrills
Patronaat, Haarlem
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
20:00
CLUB 40 (35+ Clubnight)
Podium Victorie, Alkmaar
14:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
Daniel Lohues
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Def Americans - Johnny Cash live at Folsom Prison 50 year anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Different Stones
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:30
Downstage: Moon King
Vera, Groningen
20:00
Ellen ten Damme: Paris - Berlin
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Equalz + Yung Felix + Vyd & Midda
De Meester, Almere
20:00
Eric Corton
Theater Zuidplein, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
13:00
Fortarock
Goffertpark, Nijmegen
23:00
Free Your Mind Afterparty: Collider + Naim Abu
Merleyn, Nijmegen
23:30
Free Your Mind Festival 2018 - Official Afterparty
Luxor Live, Arnhem
Gazpacho
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Her Majesty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman van Veen
Parktheater, Eindhoven
19:30
Jaap Corn
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Jellephant & the Phantoms
Café De Speeltuin, Breda
Johan
TivoliVredenburg, Utrecht
John Cleese
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
LIVE: Reggae Rhythms
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Louis Baker
Paradiso, Amsterdam
Moon Moon Moon / Robin Kester
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
MotorBongo
Altstadt, Eindhoven
New Cool Collective
Manifesto, Hoorn
19:30
Nina June
Paard, Den Haag
20:00
Oliver - EP Release
Nieuwe Nor, Heerlen
12:00
Rebellion
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Ryan McGarvey
Groene Engel, Oss
Saman Amini
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Senior Citizens
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Shades Of Deep Purple
The Jack, Eindhoven
22:00
Sin Pausa Ft Aldonso Eduardo Herrera ("El Coco")
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Start / Over
Café De Meister, Geleen
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
21:00
Sured
Stathe, Utrecht
20:00
The Bruceband
Metropool, Hengelo
20:30
The Burying Ground
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
The Kendolls / We'rewolves / Wildebeast
dB's, Utrecht
21:00
The LSB Experience, The Royaltees & VanderLinde: Benefiet voor Weeshui
Vorstin, Hilversum
20:30
The Sore Losers
De Spot, Middelburg
Trijntje Oosterhuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
Wantijpop: Officiële Afterparty
Bibelot, Dordrecht
21:00
Wave Invasion: Xtort en Noire Antidote
Little Devil, Tilburg
Waylon
Hedon, Zwolle
22:00
X-AMS
Westerunie, Amsterdam
20:00
Xeno & Oaklander
Botanique, Brussel
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 03 juni 2018
Back to the essence
Q-Factory, Amsterdam
Beechwood / Wussy
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ben Folds
Paradiso, Amsterdam
21:00
Big Ups
V11, Rotterdam
14:00
Brabants Operettekoor op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
19:30
David Benjamin
Paard, Den Haag
17:30
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
13:30
De Koninklijke Stedelijk Harmonie
Gigant, Apeldoorn
20:15
Diggy Dex
Flint, Amersfoort