Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cultura
Ede
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:30
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
23:00
013
Tilburg
21:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
21:00
Xinix
Nieuwendijk
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
West-End
West-Terschelling
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
The Box
Amsterdam
21:00
The Box
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
So What!
Gouda
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
PopEi
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Podium 't Beest
Goes
vrijdag 22 maart 2019
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daisy Correia
De Kattendans, Bergeijk
Romy Monteiro
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Boogie Beasts
De Bosuil, Weert
20:00
Angantyr / Grafjammer / Wrang
dB's, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Lakshmi - Adem
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
O'Dreams - Broken
Cultura, Ede
20:00
Remy van Kesteren
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
20:00
De Baron
Cinetol, Amsterdam
22:15
Eli Goffa (be)
CHV Noordkade, Veghel
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
20:00
Daniel Blumberg - 'breaking Waves'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Grand East
Burgerweeshuis, Deventer
The Cats in the House
Boerderij, Zoetermeer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Bas
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Allison Miller’s Boom Tic Boom
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Daily Indie
Bibelot, Dordrecht
Douwe Bob
Bibelot, Dordrecht
20:30
Jennie Lena
ATLAS Theater, Emmen
21:00
X Raiders
Altstadt, Eindhoven
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
23:00
Ben Sims + Colin Benders
013, Tilburg
21:00
Soul Live
013, Tilburg
Diggy Dex Karavaan clubtour
013, Tilburg
zaterdag 23 maart 2019
20:00
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Lakshmi - Adem
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
21:00
Def Americans
Xinix, Nieuwendijk
19:00
CESAIR (NL) + WALDKAUZ
Willemeen, Arnhem
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
West-End, West-Terschelling
Alex Roeka - En toen ineens
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
a balladeer
Vorstin, Hilversum
21:00
First Breath After Coma
Vera, Groningen
19:30
Kitt Philippa / Tiny Ruins
Trix, Antwerpen
20:30
Julia Zahra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Catch!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
3J'S - Heroes of Music
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Mart Hillen - In concert
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Romy Monteiro
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Schalm, Veldhoven
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater De Lievekamp, Oss
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Full Moon presents White Moon
The Box, Amsterdam
21:00
Full Moon presents White Moon
The Box, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Charlie & The Lesbians
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Charlie & The Lesbians
Stroomhuis, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
21:00
Marike Jager
So What!, Gouda
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Singer Theater, Laren
20:30
Snelle
Simplon, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lieve Louise en de Fanfare
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
The Bootleg Sixties
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Bad Breeding / Feels / Screaming Females
Rotown, Rotterdam
20:30
Therapie Taxi
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
CLUB ACHTUNG! The Telescopes + Treetop Flyers
Q-Factory, Amsterdam
Soen
Q-Factory, Amsterdam
21:00
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers
Poppodium Volt, Sittard
19:00
The Royal Release show
PopEi, Eindhoven
The Grand East
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Pestilence
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Podium Reimerswaal, Rilland
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
The Wild Romance
Podium 't Beest, Goes