Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
De Pul
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Dok6
Panningen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Doornroosje
Nijmegen
De Klif
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
22:00
Kaffee 't Hof
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Fort33
Leusden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
21:00
Metropool
Hengelo
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater de Beun
Heiloo
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
18:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:30
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Reggehof
Goor
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Wilminktheater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Meerpaal
Dronten
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Burgerweeshuis
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Wolbodo
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Spant!
Bussum
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
BREStheater
Brielle
vrijdag 05 april 2019
20:00
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Banner / Matt Perriment
TivoliVredenburg, Utrecht
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Dexter Saint Jock
De Pul, Uden
20:30
Anúna - The Celtic Spririt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Merol / Stippenlift
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Tank (UK) + supports
Little Devil, Tilburg
John West
013, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Angel Crew, Cornered, Manu Armata
Het Bolwerk, Sneek
20:30
In Honour of Kurt Cobain (Unplugged)
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
A Tribute to ABBA
Ahoy, Rotterdam
Týr + Heidevolk + Dalriada
Baroeg, Rotterdam
Winne
Annabel, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Theater Walhalla, Rotterdam
Romy Monteiro
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Orphaned Land / Paratra / Subterranean Masquerade
Doornroosje, Nijmegen
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
22:00
John j. Presley
Kaffee 't Hof, Middelburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Mooi Wark
Fort33, Leusden
20:15
Stef Bos - Ruimte
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Releaseshow Seewolf
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Ernst Jansz
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Beautiful Strangers - A Celebration of Prince
Neushoorn, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
NONA
Vorstin, Hilversum
My Baby
Vorstin, Hilversum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
21:00
Selkies
Metropool, Hengelo
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
The Blackest White
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater de Beun, Heiloo
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
20:00
The Grand East
Nieuwe Nor, Heerlen
12:00
Duo Ijlstra en Garcia - Colores del Sur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Def Americans
Patronaat, Haarlem
21:00
Live at LOLA uit België: MANTIS + The RG's + Monkey Juice
LOLA050, Groningen
21:00
The Queers + support
Vera, Groningen
20:00
Will Knox
Simplon, Groningen
18:30
Laura Gibson
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Hausmagger
So What!, Gouda
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Goudse Schouwburg, Gouda
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
20:30
Hamza
Rockhal, Esch zur Alzette
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
The Fuzztones / The Godfathers
Effenaar, Eindhoven
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Herbakker, Eeklo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
21:00
Deelder & Van der Lek
Bibelot, Dordrecht
21:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Bibelot, Dordrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
mantra machine / Monomyth
Burgerweeshuis, Deventer
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Eline Mann / Levi
Paard, Den Haag
Evil Empire Orchestra
Paard, Den Haag
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:00
Birds of a Feather + Florian Wortel
Wolbodo, Delft
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Spant!, Bussum
18:00
Les Ogres de Barback
La Madeleine, Brussel
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle