Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Ludens
Voorburg
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Paradiso
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Effenaar
Eindhoven
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Helling
Utrecht
BREStheater
Brielle
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Metropool
Hengelo
00:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Reggehof
Goor
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Theater Walhalla
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
De Cammeleur
Dongen
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Flint
Amersfoort
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Vorstin
Hilversum
Theater Zuidplein
Rotterdam
dB's
Utrecht
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
De Amer
Amen
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
P60
Amstelveen
21:00
LOLA050
Groningen
18:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
18:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
18:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Dok6
Panningen
Theater De Omval
Diemen
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
013
Tilburg
22:00
Kaffee 't Hof
Middelburg
Theater Aan de Slinger
Houten
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Orpheus
Apeldoorn
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
21:30
So What!
Gouda
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Hedon
Zwolle
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Herbakker
Eeklo
Gigant
Apeldoorn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Paard
Den Haag
vrijdag 05 april 2019
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
These New Puritans
Paradiso, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Specials
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Queers + support
Vera, Groningen
The Maine
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Grand East
Nieuwe Nor, Heerlen
The Fuzztones / The Godfathers
Effenaar, Eindhoven
20:45
The Dirty Daddies
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Blackest White
Cacaofabriek, Helmond
21:00
the animals & friends
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Tank (UK) + supports
Little Devil, Tilburg
20:15
Stef Bos - Ruimte
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Son Mieux
De Helling, Utrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
20:00
Semistereo
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Selkies
Metropool, Hengelo
00:30
schnellertollermeier
Bimhuis, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Ruben Hein
Zaantheater, Zaandam
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Romy Monteiro
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Releaseshow Seewolf
Podium Asteriks, Leeuwarden
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
Peppel Superjam
De Peppel, Zeist
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Orphaned Land / Paratra / Subterranean Masquerade
Doornroosje, Nijmegen
Onder Vrouwen III
Meervaart, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
20:30
NONA
Vorstin, Hilversum
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Night Fever
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
My Baby
Vorstin, Hilversum
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Moon Moon Moon / Philip H. Anselmo & The Illegals / Vic Willems
dB's, Utrecht
20:00
Mooi Wark
Fort33, Leusden
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Merol / Stippenlift
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
Martin Harley
De Amer, Amen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Mart Hillen - In concert
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
mantra machine / Monomyth
Burgerweeshuis, Deventer
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Long Beach Dub Allstars
P60, Amstelveen
21:00
Live at LOLA uit België: MANTIS + The RG's + Monkey Juice
LOLA050, Groningen
18:00
Les Ogres de Barback
La Madeleine, Brussel
20:30
Léon
Bitterzoet, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
18:30
Laura Gibson
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
18:00
Kraantje Pappie
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Joy Division Undercover
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
John West
013, Tilburg
22:00
John j. Presley
Kaffee 't Hof, Middelburg
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
20:30
In Honour of Kurt Cobain (Unplugged)
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
21:30
Hausmagger
So What!, Gouda
20:30
Hamza
Rockhal, Esch zur Alzette
HAEVN
Hedon, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Herbakker, Eeklo
For I Am King
Gigant, Apeldoorn
20:15
Flavium
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Evil Empire Orchestra
Paard, Den Haag