Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Schuur
Haarlem
18:00
La Madeleine
Brussel
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Helling
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Vera
Groningen
21:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Diligentia
Den Haag
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
14:00
De Maaspoort
Venlo
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
Der Aa-theater
Groningen
dinsdag 02 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Spiegel, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schuur, Haarlem
18:00
Larkin Poe
La Madeleine, Brussel
18:15
Chris Bergson Band
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Nederlandse Reisopera - Stephen Sondheim, A Little Night Music
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Beirut
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Steve Fister
Paard, Den Haag
20:00
Dark Buddha Rising
dB's, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Kelvyn Colt
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bear's Den
Paradiso, Amsterdam
20:00
Green Jelly
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Iris Penning
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cellar Darling
De Helling, Utrecht
20:15
John West - Het neusje van de zalm
Theater De Lievekamp, Oss
Romy Monteiro
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Eric Vaarzon Morel
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Merol
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Martin Harley
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Diana Jones
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:30
Bexey
Patronaat, Haarlem
20:30
Honeybone / Meerkat Manifest
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Hooverphonic
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Mike Krol
Vera, Groningen
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 1
Merleyn, Nijmegen
22:00
KOMRAUS
Paradiso, Amsterdam
woensdag 03 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Romy Monteiro
Theater de Stoep, Spijkenisse
14:00
Een romantische middag met Marco Bakker en Sef Thissen
De Maaspoort, Venlo
18:00
Patrick Fiori
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Groundation
Melkweg, Amsterdam
Noname
Melkweg, Amsterdam
19:30
Green Jelly
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eros Ramazzotti
Ziggo Dome, Amsterdam
Boyz II Men
013, Tilburg
PLUG IN: Torre Florim
013, Tilburg
20:00
Night Fever
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lydia Lunch & Marc Hurtado
Paard, Den Haag
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
ViVii
Paradiso, Amsterdam
20:00
Madd / Shayfeen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Remember Love - John Lennon en Yoko Ono Tributeconcert
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Zephaniah OHora
Der Aa-theater, Groningen