Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
RAI Theater
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Simplon
Groningen
21:30
So What!
Gouda
20:00
Spant!
Bussum
18:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Altstadt
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
17:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
00:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
14:00
Brabanthal
Leuven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
Club Dauphine
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Engel
Den Helder
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
De hoogte
Winsum
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Pul
Uden
vrijdag 05 april 2019
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
Romy Monteiro
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Hamza
Rockhal, Esch zur Alzette
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Anúna - The Celtic Spririt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Will Knox
Simplon, Groningen
21:30
Hausmagger
So What!, Gouda
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Spant!, Bussum
18:00
Dave Weckl Band / Mike Stern Band
Spirit of 66, Verviers
20:15
Stef Bos - Ruimte
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater de Beun, Heiloo
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Mart Hillen - In concert
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Banner / Matt Perriment
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Watsky
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bizzey
Trix, Antwerpen
21:00
The Queers + support
Vera, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
NONA
Vorstin, Hilversum
My Baby
Vorstin, Hilversum
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:15
Yuri Honing Acoustic Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
20:00
Birds of a Feather + Florian Wortel
Wolbodo, Delft
20:00
Ruben Hein
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 06 april 2019
20:30
Memphis Maniacs
013, Tilburg
20:00
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
Magic Moon
Altstadt, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
17:00
Harlequin Fest
Baroeg, Rotterdam
20:00
etienne jaumet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ragazze Quartet / Slagwerk Den Haag
Bimhuis, Amsterdam
00:30
schnellertollermeier
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Donnie (NL)
BIRD, Rotterdam
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Brabanthal, Leuven
20:00
Snelle
Burgerweeshuis, Deventer
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Schakel, Waregem
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Steenoven, Herzele
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
5en20 Jubileumfeest
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Bony King Of Nowhere
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Eton Crop / The Mekons
Cinetol, Amsterdam
21:00
Original Grooves met Martien Oster
Club Dauphine, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Cultura, Ede
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Amer, Amen
20:00
the animals & friends
De Bosuil, Weert
21:00
The Virginmarys
De Engel, Den Helder
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Kenny B
De Helling, Utrecht
21:00
The Billy Joel Experience
De hoogte, Winsum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Bertolf - Soelaas
De Maaspoort, Venlo
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Daisy Correia
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Remy van Kesteren
De Oosterpoort, Groningen
21:00
For I Am King
De Pul, Uden