Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
16:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Boerderij
Zoetermeer
16:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Groene Engel
Oss
20:00
Pllek
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Rosenstock Huessy Huis
Haarlem
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Koel310
Alkmaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
14:30
Markant Uden
Uden
15:00
Café De Stad Utrecht
Utrecht
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
15:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
09:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
Gigant
Apeldoorn
Effenaar
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:45
Patronaat
Haarlem
15:00
Thiemeloods
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
Spirit of 66
Verviers
07:30
Diligentia
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
18:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Markant Uden
Uden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Schalm
Veldhoven
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
dB's
Utrecht
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
zondag 31 maart 2019
17:00
Sherry Dyanne
Club Dauphine, Amsterdam
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders
Simplon, Groningen
16:00
Rewire Festival
Paard, Den Haag
20:00
Pieter de Graaf
Paradiso, Amsterdam
15:00
Piepschuim - Grote Woorden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Paul Gilbert
Boerderij, Zoetermeer
16:00
No Apologies
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Newton Faulkner
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Monkey3 / Samsara Blues Experiment
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Maurice van Hoek
Groene Engel, Oss
20:00
Matteo Myderwyk
Pllek, Amsterdam
21:00
Lucky Fonz III
Rotown, Rotterdam
15:00
Lucette van den Berg
Rosenstock Huessy Huis, Haarlem
19:00
LIVE: Stage Experience Maart 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Led Zeppelin Masters - Stairway to Heaven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
La Loye
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jo Mersa Marley
Het Bolwerk, Sneek
14:30
Jennie Lena - Acoustic Afternoon
Markant Uden, Uden
15:00
Jelle Paulusma
Café De Stad Utrecht, Utrecht
18:00
Jef Neve / Natalia
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Janne Schra - Lalala Love
Kantine Walhalla, Rotterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Heino
Melkweg, Amsterdam
Hans Zimmer
Paleis 12, Brussel
15:30
Francine van der Heijden / Van Swieten Society
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
15:00
Fluister: Jessica Moss + Otto A Totland
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Dragon Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Diana Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Han Wösten
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dave Vermeulen's Voltage
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Cesar Zuiderwijk
Gigant, Apeldoorn
16:00
Caravan met Julian Schneemann & Drie Vrienden
Gigant, Apeldoorn
Black Box Revelation
Effenaar, Eindhoven
19:00
Awakening Sun
Little Devil, Tilburg
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:45
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Patronaat, Haarlem
15:00
Alex Roeka / Iris Penning
Thiemeloods, Nijmegen
maandag 01 april 2019
20:15
Urban Myth - Celia!
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
The TIP
Spirit of 66, Verviers
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
Shht (BE)
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rufus Wainwright
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater Concordia, Enschede
20:00
Lydia Cole / Martin Harley
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lieve Scheire - Live in Nerdland
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand / Nanouck Brassers
Vorstin, Hilversum
18:15
Kevin Bridges
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
IAMDDB
Melkweg, Amsterdam
20:00
Herbert Grönemeyer
AFAS Live, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Crystal Fighters
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bear's Den
De Oosterpoort, Groningen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Maassen
Markant Uden, Uden
dinsdag 02 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Steve Fister
Paard, Den Haag
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 1
Merleyn, Nijmegen
Romy Monteiro
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Nederlandse Reisopera - Stephen Sondheim, A Little Night Music
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schuur, Haarlem
21:00
Mike Krol
Vera, Groningen
20:30
Merol
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Martin Harley
Tolhuistuin, Amsterdam
18:00
Larkin Poe
La Madeleine, Brussel
22:00
KOMRAUS
Paradiso, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Kelvyn Colt
Paradiso, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
20:15
John West - Het neusje van de zalm
Theater De Lievekamp, Oss
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Iris Penning
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Hooverphonic
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Honeybone / Meerkat Manifest
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Green Jelly
Poppodium Volt, Sittard
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Odeon, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Eric Vaarzon Morel
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Diana Jones
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Dark Buddha Rising
dB's, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
18:15
Chris Bergson Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Cellar Darling
De Helling, Utrecht
20:30
Bexey
Patronaat, Haarlem