Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Goffertpark
Nijmegen
21:30
Gigant
Apeldoorn
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Café Plantage
Leiden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Vrijthof
Maastricht
21:00
Rotown
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
20:30
Nijend 24
Anderen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Metropool
Hengelo
12:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Grounds
Rotterdam
19:00
Fruittuin van West
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:30
Ahoy
Rotterdam
16:30
Ahoy
Rotterdam
16:30
Ahoy
Rotterdam
16:00
Ahoy
Rotterdam
16:00
Ahoy
Rotterdam
16:00
Ahoy
Rotterdam
18:00
013
Tilburg
20:00
Vrijthof
Maastricht
23:30
Vera
Groningen
22:30
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Stevenskerk
Nijmegen
21:00
Stathe
Utrecht
19:00
RAI Theater
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paard
Den Haag
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
00:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:45
Doornroosje
Nijmegen
De Pul
Uden
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Amsterdam ArenA
Amsterdam
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
16:30
Ahoy
Rotterdam
18:00
013
Tilburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Vrijthof
Maastricht
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
17:30
Panta Rei
Vlissingen
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
14:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
17:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
14:30
Ahoy
Rotterdam
donderdag 12 juli 2018
22:00
The Devil and the Almighty Blues
Merleyn, Nijmegen
19:30
Bhad Bhabie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Singer-songwriter op donderdag: Lisa Nora | LOLA
LOLA050, Groningen
20:15
Gruppo Sportivo
Hedon, Zwolle
20:00
Eminem
Goffertpark, Nijmegen
21:30
Musest
Gigant, Apeldoorn
20:15
Cory Henry & The Funk Apostles
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Katvanger
Café Plantage, Leiden
20:30
Antimatter
Cacaofabriek, Helmond
21:00
De Dijk
Burgerweeshuis, Deventer
vrijdag 13 juli 2018
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
21:00
Doktor Schnitt plays Kraftwerk
Rotown, Rotterdam
Will And The People - Rooftop Show
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Questlove + Team BOSS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Korpiklaani
P60, Amstelveen
20:30
Katell Deux Voix - Brell & Stromae
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:45
Venice
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Rufus Wainwright
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Bouke Rocks Elvis & The Elvis Mattersband
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Bruno / Hafizi / Uvira
Op Zeezand, Amsterdam
20:30
Marlene Bakker
Nijend 24, Anderen
20:30
Paradise Parade + Support
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Tyler Bryant & The Shakedown
Metropool, Hengelo
12:00
Bone Thugs-N-Harmony
Melkweg, Amsterdam
20:00
Strength Through Unity 2018 Groningen
LOLA050, Groningen
21:00
Yaotzin
Little Devil, Tilburg
20:00
Baile Da Fulô
Grounds, Rotterdam
19:00
Jeangu Macrooy
Fruittuin van West, Amsterdam
20:00
Official Dynamo Metalfest 2018 Pre Party
Dynamo, Eindhoven
20:00
John Hiatt & The Goners
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Electric Eel Shock
dB's, Utrecht
King Crimson
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
De Dijk
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Julian Lage Trio
Bimhuis, Amsterdam
16:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:00
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:00
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:00
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
18:00
WOO HAH!
013, Tilburg
zaterdag 14 juli 2018
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
23:30
MILLENNIALS
Vera, Groningen
22:30
Romperayo
Vera, Groningen
20:30
Amen Dunes
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Norma Jean / Protest The Hero
TivoliVredenburg, Utrecht
Jeangu Macrooy
Stevenskerk, Nijmegen
21:00
Yip Roc
Stathe, Utrecht
19:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
14:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Particle Kid
Q-Factory, Amsterdam
20:00
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Kliko Fest
Patronaat, Haarlem
23:30
The Bus: Indoor R3volution
Paradiso, Amsterdam
22:00
The Steady Itch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Elf Power
Paradiso, Amsterdam
20:00
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Paradiso, Amsterdam
23:30
Dushi Sanka / Chi Lola / Dito / For d’Sier
Paard, Den Haag
20:30
Keep it Cash - Tribute Johnny Cash
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
RU2 - A Tribute to U2
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Schlagernacht Engbergen
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:30
Berget Lewis & ZO! Gospel Choir
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Graham Nash
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
22:00
LIVE: Familie van Dijk, tribute to De Dijk
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Heights Meditation
Metropool, Hengelo
20:00
The Dirty Denims
MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
00:00
DJ Maarten W
Merleyn, Nijmegen
19:00
High Times: Afroman e.a.
Melkweg, Amsterdam
18:00
25 jaar Boom Chicago - Boom Chicago & Friends
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dynamo MetalFest
Dynamo, Eindhoven
20:30
Tanya Stephens
Duycker, Hoofddorp
20:00
Paul Messinger Band
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:45
Aurora Halal / DJ Seinfeld / ROD / Tripeo
Doornroosje, Nijmegen
Mark Lanegan
De Pul, Uden
King Crimson
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Lilian Vieira Grupo
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Vinyl Dance Party
Beauforthuis, Austerlitz
Kensington
Amsterdam ArenA, Amsterdam
16:30
Handkerchief / No Ninja Am I
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
16:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
18:00
WOO HAH!
013, Tilburg
zondag 15 juli 2018
20:00
Justin Timberlake
Ziggo Dome, Amsterdam
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:30
Jacqueline Govaert - StevenskerkLive
Stevenskerk, Nijmegen
15:00
Lisa van Nes
PopEi, Eindhoven
20:30
Steve Earle and the Dukes
Paradiso, Amsterdam
17:30
Sweet Mary Jane
Panta Rei, Vlissingen
13:00
Lazy Sunday: Herman Ouboter
Openluchttheater Ede, Ede
Venice
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Boomshakalak Soundsystem / Brutuzz / DJ DNA / Fresku
Merleyn, Nijmegen
20:00
Sofie Winterson videoclip première + live set
Melkweg, Amsterdam
19:00
High Times: Berner / The Original Wailers
Melkweg, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Witchsorrow + Coltsblood
LOLA050, Groningen
19:00
Visigoth
Little Devil, Tilburg
14:00
Chainska Brassika
Gigant, Apeldoorn
00:00
Freestyle Maniacs / Partyraiser / The Darkraver
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bonecrusher
dB's, Utrecht
17:00
Tyler Bryant & The Shakedown
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Monty Alexander
Bimhuis, Amsterdam
14:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam