Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
15:00
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Spant!
Bussum
21:30
So What!
Gouda
Singer Theater
Laren
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rotown
Rotterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Mixtree
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Manifesto
Hoorn
23:00
Maassilo
Rotterdam
donderdag 11 april 2019
Devin Townsend
Bavo Kerk Haarlem, Haarlem
20:00
Night Fever
ATLAS Theater, Emmen
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
vrijdag 12 april 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Def Americans
Vorstin, Hilversum
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
The Grand East
Vera, Groningen
21:00
Camera
V11, Rotterdam
21:00
HVOB
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Brother Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Kik Hertaalt!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Jennie Lena
Theater Zinin, Nijverdal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Rapalje / The Lasses
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Pharis & Jason Romero
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Theater De Tuin, Leusden
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Romy Monteiro
Theater De Leest, Waalwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Kayak
Spirit of 66, Verviers
20:15
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Spant!, Bussum
21:30
Drunken Dolly
So What!, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
20:00
Gosto
Simplon, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
Alex Roeka - En toen ineens
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Insomnio plays Steve Reich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Night Fever
Scheldetheater, Terneuzen
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pinegrove + Snow Coats
Rotown, Rotterdam
19:00
ATEEZ
Q-Factory, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
20:00
Hard2get
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Theo Lawrence
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Memphis Maniacs
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Nobody's Girl
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
22:00
Club Asteriks // 01
Podium Asteriks, Leeuwarden
Patrick Laureij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Flip Noorman - De Big One
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido's Orchestra - Maestro Moments
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Winne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kd Soundsystem
Paradiso, Amsterdam
23:30
The Rad Pack
Paard, Den Haag
19:30
Vaudou Game
Paard, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hausmagger
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Moya Brennan - The voice of Clannad in concert
Musis, Arnhem
20:30
R is for Rocket! World Space Day Party 2019 Yuri’s Night
Mixtree, Amsterdam
20:30
Latin Soul Connection
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Lucky Fonz III
Metropool, Hengelo
Marike Jager
Merleyn, Nijmegen
20:00
Orange Grove
Melkweg, Amsterdam
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
Melkweg, Amsterdam
19:30
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:30
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour
Markant Uden, Uden
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Markant Uden, Uden
20:30
Nod Stewart & The Faces
Manifesto, Hoorn
23:00
Oliver Heldens + La Fuente + SKIY
Maassilo, Rotterdam