Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Maaspoort
Venlo
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Hedon
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
King's Inn
Alkmaar
20:30
Kulturhus
Ruurlo
20:30
Mixtree
Amsterdam
20:30
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
20:30
Manifesto
Hoorn
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Eurotrash United
Rotterdam
21:15
Luxor Live
Arnhem
21:30
So What!
Gouda
Merleyn
Nijmegen
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Maassilo
Rotterdam
23:30
Paard
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Flint
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater De Omval
Diemen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Weijer
Boxmeer
Theaterpand Weesp
Weesp
Gigant
Apeldoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Dok6
Panningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Deventer Schouwburg
Deventer
De Speeldoos
Vught
Theater de Koornbeurs
Franeker
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Concordia
Haastrecht
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
00:00
De Cammeleur
Dongen
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Bon theater
Medemblik
vrijdag 12 april 2019
20:00
De Microclub
Hedon, Zwolle
20:00
Louder Than Love / Nervana
Iduna, Drachten
20:00
Hard2get
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Theo Lawrence
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
DJ DNS / DJ EZD / DJ mseize
De Helling, Utrecht
20:00
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
20:00
Koster, Koster & Kauffman
Grenswerk, Venlo
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
20:00
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Coppersky
dB's, Utrecht
20:00
Rapalje / The Lasses
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
20:15
Jennie Lena
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Cultura, Ede
20:15
Pharis & Jason Romero
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Spant!, Bussum
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Lambchop
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Julian Sas
Hedon, Zwolle
Romy Monteiro
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour
Markant Uden, Uden
20:30
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-F*ck it
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Moya Brennan - The voice of Clannad in concert
Musis, Arnhem
20:30
Winne
Paradiso, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - De Big One
Parktheater, Eindhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
De Speeldoos, Vught
20:30
Def Americans
Vorstin, Hilversum
20:30
Cordovas
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Kayak
Spirit of 66, Verviers
20:30
ECI Jazz Club - Ft. The Ploctones, Power to the Pipo
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Remember Kurt Cobain
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Dálava
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Latin Soul Connection
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
BREStheater, Brielle
20:30
EZG / Steen / Steff
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Idaly
EKKO, Utrecht
20:30
Live at LOLA: Svetlanas / Blind Man Death Stare / Randy Savages
LOLA050, Groningen
20:30
Lemon (NL)
King's Inn, Alkmaar
20:30
Joost Zoeteman / Wolf Martini
Kulturhus, Ruurlo
20:30
R is for Rocket! World Space Day Party 2019 Yuri’s Night
Mixtree, Amsterdam
20:30
Nobody's Girl
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
20:30
Nod Stewart & The Faces
Manifesto, Hoorn
21:00
Joy Division Undercover
De Peppel, Zeist
21:00
Mostly Autumn
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Mercy John
Bibelot, Dordrecht
Feuerengel
Bibelot, Dordrecht
21:00
HVOB
Tolhuistuin, Amsterdam
Pinegrove + Snow Coats
Rotown, Rotterdam
21:00
KNARS
Altstadt, Eindhoven
21:00
Camera
V11, Rotterdam
21:00
endorsed by Roadburn: Wayfarer (USA) + Entropia (POL)
Little Devil, Tilburg
21:00
The Lucky Dube Experience Band
De Flux, Zaandam
21:00
Hearing Dogs For Deaf People
Eurotrash United, Rotterdam
21:15
Hayseed Dixie
Luxor Live, Arnhem
21:30
Drunken Dolly
So What!, Gouda
Marike Jager
Merleyn, Nijmegen
22:00
Club Asteriks // 01
Podium Asteriks, Leeuwarden
22:15
Kong Foo Unplugged
CHV Noordkade, Veghel
23:00
Oliver Heldens + La Fuente + SKIY
Maassilo, Rotterdam
23:30
The Rad Pack
Paard, Den Haag
zaterdag 13 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater de Kappen, Haaksbergen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik