Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Jan Hertog
Maasmechelen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Honky Tonk Cafe
Brielle
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
10:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Theater Concordia
Enschede
19:30
StudioGonz
Gouda
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:00
P60
Amstelveen
22:00
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:15
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Wolbodo
Delft
00:00
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
21:00
Vera
Groningen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Perron-3
Rosmalen
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
23:00
Grenswerk
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Bosuil
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Papenstraattheater
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
De Meester
Almere
19:00
P60
Amstelveen
21:00
Bimhuis
Amsterdam
dinsdag 18 september 2018
Sam Fender
Paard, Den Haag
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Sleeping Romance
Jan Hertog, Maasmechelen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
DiCE no.9
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 19 september 2018
20:00
Mutter / Ishtar in MG
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Gryffin
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sue the Night
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Amsterdamse Popprijs Voorronde V
Sugar Factory, Amsterdam
18:30
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
The Outsiders
Honky Tonk Cafe, Brielle
Saxon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
21:00
The Koalaz
Burgerweeshuis, Deventer
10:00
MEDfest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Faces on TV
Metropool Enschede, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Concordia, Enschede
19:30
Sleeping Romance
StudioGonz, Gouda
20:30
Joshua Hyslop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Bad Breeding
Vera, Groningen
20:00
Tangarime + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Wreckt
Patronaat, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Herman van Veen - Repetitie voorstelling
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kiki Schippers - Waar
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Devangelic + Antropofagus + Relics Of Humanity + Ossuary Anex
Baroeg, Rotterdam
20:00
Walking Papers
013, Tilburg
21:30
Mikaela Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
dB's, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 20 september 2018
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er
Theater Hof 88, Almelo
20:00
De Dijk
P60, Amstelveen
22:00
Brockhampton: The Longest Summer in America
Melkweg, Amsterdam
Alexis Taylor
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
JP den Tex
Torpedo Theater, Amsterdam
20:30
Salon Joussour: Art of Duo
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Half Waif @ Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
The Undertones
Paradiso, Amsterdam
Xavier Rudd
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Van Canto
Melkweg, Amsterdam
19:15
Rend Collective
Melkweg, Amsterdam
19:00
Horse Feathers
Paradiso, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Gad Elmaleh
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Ruben Hein
Luxor Live, Arnhem
20:00
Halsey
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:00
Sfera Ebbasta
La Madeleine, Brussel
20:00
Wolpop: Ava Nova / Logosamphia / Venhill
Wolbodo, Delft
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Veste, Delft
20:15
Bert Visscher
De Molenberg, Delfzijl
21:00
Waltzburg
Paard, Den Haag
20:00
Jay-Way
Paard, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Leprous
Effenaar, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
21:00
Bob Wayne
Vera, Groningen
20:30
Sue the Night
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Her Majesty
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Axis Mundi / Cosmute
Simplon, Groningen
20:00
Herman van Veen - Vanavond
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Houston's problem
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
19:30
Sleeping Romance / Within Silence
Metropool, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
Silent War
Gebr. De Nobel, Leiden
Arie & Silvester - Wie?!
Het Veur Theater, Leidschendam
18:00
The Rocket Man
Kursaal Oostende, Oostende
Alex Ploeg Ultimatum
Perron-3, Rosmalen
Estrons
V11, Rotterdam
20:30
Ezra Collective
BIRD, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Meenthe, Steenwijk
Amyl and The Sniffers
EKKO, Utrecht
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
20:15
Jim Keaveny
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
23:00
Sound of Students
Grenswerk, Venlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Dvl / Guy Forsyth / The Hoax
De Bosuil, Weert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Poorterij, Zaltbommel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Papenstraattheater, Zwolle
vrijdag 21 september 2018
21:00
Kovacs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Rowwen Heze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Gruppo Sportivo
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
House Classics: DJ Jean + DJ Jurgen + DJ Jose
De Meester, Almere
19:00
Battle Axe / Stallion / Steel Shock / UniVerse
P60, Amstelveen
21:00
Layla Chaker & Holland Baroque
Bimhuis, Amsterdam