Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Jan Hertog
Maasmechelen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Concordia
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
StudioGonz
Gouda
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Paradiso
Amsterdam
10:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Honky Tonk Cafe
Brielle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
013
Tilburg
20:00
Wolbodo
Delft
Wilminktheater
Enschede
21:00
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Perron-3
Rosmalen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
22:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:15
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Het Veur Theater
Leidschendam
23:00
Grenswerk
Venlo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Helling
Utrecht
20:15
De Bosuil
Weert
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
dinsdag 18 september 2018
Sofi Tukker
Melkweg, Amsterdam
19:00
Bad Nerves
Melkweg, Amsterdam
19:30
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
19:00
Sleeping Romance
Jan Hertog, Maasmechelen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Petrol Girls
Cinetol, Amsterdam
woensdag 19 september 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bad Breeding
Vera, Groningen
20:00
Sue the Night
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Mikaela Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Kiki Schippers - Waar
Theater De Boerderij, Huizen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Concordia, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Amsterdamse Popprijs Voorronde V
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Sleeping Romance
StudioGonz, Gouda
20:00
Wreckt
Patronaat, Haarlem
20:00
Herman van Veen - Repetitie voorstelling
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
10:00
MEDfest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Faces on TV
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Gryffin
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Outsiders
Honky Tonk Cafe, Brielle
20:00
Tangarime + support
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
dB's, Utrecht
20:30
Joshua Hyslop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
The Koalaz
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Mutter / Ishtar in MG
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Devangelic + Antropofagus + Relics Of Humanity + Ossuary Anex
Baroeg, Rotterdam
Saxon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Walking Papers
013, Tilburg
donderdag 20 september 2018
20:00
Wolpop: Ava Nova / Logosamphia / Venhill
Wolbodo, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
21:00
Bob Wayne
Vera, Groningen
Estrons
V11, Rotterdam
20:30
JP den Tex
Torpedo Theater, Amsterdam
20:15
Jim Keaveny
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Ludens, Voorburg
Louise Korthals - Alles is er
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Axis Mundi / Cosmute
Simplon, Groningen
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
Perron-3, Rosmalen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:00
Herman van Veen - Vanavond
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Half Waif @ Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
The Undertones
Paradiso, Amsterdam
19:00
Horse Feathers
Paradiso, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Papenstraattheater, Zwolle
21:00
Waltzburg
Paard, Den Haag
20:00
Jay-Way
Paard, Den Haag
20:00
De Dijk
P60, Amstelveen
20:30
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
19:30
Sleeping Romance / Within Silence
Metropool, Hengelo
22:00
Brockhampton: The Longest Summer in America
Melkweg, Amsterdam
19:30
Van Canto
Melkweg, Amsterdam
19:15
Rend Collective
Melkweg, Amsterdam
20:30
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ruben Hein
Luxor Live, Arnhem
18:00
Sfera Ebbasta
La Madeleine, Brussel
18:00
The Rocket Man
Kursaal Oostende, Oostende
Arie & Silvester - Wie?!
Het Veur Theater, Leidschendam
23:00
Sound of Students
Grenswerk, Venlo
19:30
Silent War
Gebr. De Nobel, Leiden
Amyl and The Sniffers
EKKO, Utrecht
Leprous
Effenaar, Eindhoven
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Poorterij, Zaltbommel
Her Majesty
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Bert Visscher
De Molenberg, Delfzijl
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Meenthe, Steenwijk
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
20:15
Dvl / Guy Forsyth / The Hoax
De Bosuil, Weert
20:30
Sue the Night
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alexis Taylor
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ezra Collective
BIRD, Rotterdam
20:30
Salon Joussour: Art of Duo
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Gad Elmaleh
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Halsey
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Xavier Rudd
AFAS Live, Amsterdam
21:30
Houston's problem
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
vrijdag 21 september 2018
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
20:00
Bob Wayne
Willemeen, Arnhem
21:00
Kovacs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
20:00
Patat Met: PEER + Silent War + Electric Company
Vorstin, Hilversum