Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Bloos
Breda
00:00
Figi Theater
Zeist
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Koorenhuis
Den Haag
Sugar Factory
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
013
Tilburg
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parktheater
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
Munttheater
Weert
C.C Warenar
Wassenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Leest
Waalwijk
De Meenthe
Steenwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Deventer Schouwburg
Deventer
AINSI
Maastricht
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Domijnen
Sittard
Theater de Schalm
Veldhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Orpheus
Apeldoorn
DNK
Assen
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan de Schie
Schiedam
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
Den heuvel
Alphen
De Molenberg
Delfzijl
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Podium Hoge Woerd
De Meern
woensdag 17 april 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Bill Laurence
Koorenhuis, Den Haag
The Vintage Caravan
Sugar Factory, Amsterdam
Skyharbor
Baroeg, Rotterdam
19:30
Zwangere Guy
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mahalia
Paradiso, Amsterdam
19:30
Cocaine Piss
Trix, Antwerpen
19:45
Louder Than Love / Nervana
Hedon, Zwolle
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Enter Shikari
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Di-rect
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Onuka
Paard, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Gabriel Kahane
Paard, Den Haag
20:00
Hannah Williams & The Affirmations
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Maverick Sabre
Paradiso, Amsterdam
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
The Kik Hertaalt!
De Muze, Noordwijk
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
Romy Monteiro
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Australian Pink Floyd Show
013, Tilburg
20:30
Nora Fischer & Marnix Dorrestein
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Lou Doillon
Rockhal, Esch zur Alzette
The Magic Numbers
Q-Factory, Amsterdam
20:30
All Them Witches / Swedish Death Candy
De Zwerver, Oostende
21:00
Pharis & Jason Romero
Theater Walhalla, Rotterdam
Kita Menari
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Chupame El Dedo
Patronaat, Haarlem
Cherry Glazerr
Vera, Groningen
donderdag 18 april 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Roeka - En toen ineens
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Orpheus, Apeldoorn
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
DNK, Assen
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Jan van Besouw, Goirle
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern